EOPTIMO sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w EOPTIMO sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o EOPTIMO sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w EOPTIMO sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w EOPTIMO sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o EOPTIMO sp. z o.o.:

Firma krzak. Nie wypłacili pieniędzy wielu pracownikom a sposòb rozstawania się to dno. Zwolnienia na pokaz i w momencie gdy pracownik ma swoje zdanie to norma. Opinie na gowork są pisane na zamówienie w tym samym momencie, także wnioski są
omijajcie tą firmę szerokim łukiem!! oszuści jakich nigdzie nie spotkacie , pracując tam ciągle zmieniają zasady aż Cię wywalą po miesiącu . Oszukują już na rozmowie kwalifikacyjnej obiecując super stanowisko a w rzeczywistości robisz
Więcej prawdziwych opinii o EOPTIMO sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o EOPTIMO sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
EOPTIMO sp. z o.o.
Profil pracodawcy

    Specjalizacje, w których EOPTIMO sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Analiza
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!Jesteś pracodawcą?
– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

2 myśli nt. „EOPTIMO sp. z o.o., opinie”

  1. Firma krzak. Nie wypłacili pieniędzy wielu pracownikom a sposòb rozstawania się to dno. Zwolnienia na pokaz i w momencie gdy pracownik ma swoje zdanie to norma. Opinie na gowork są pisane na zamówienie w tym samym momencie, także wnioski są łatwe do wyciągnięcia.

  2. omijajcie tą firmę szerokim łukiem!! oszuści jakich nigdzie nie spotkacie , pracując tam ciągle zmieniają zasady aż Cię wywalą po miesiącu . Oszukują już na rozmowie kwalifikacyjnej obiecując super stanowisko a w rzeczywistości robisz zupełnie inne rzeczy na polecenie ”dyrektora” żółtańskiego kończąc na kontrahentach gdzie robią im konkurencję na allegro pt game expert , pomagają w dropshippingu owszem a zrobią zaraz Ci konkurencję jak tylko wywęszą co i jak …. nie wolno im wierzyć w żadne słowo na gowork mają komentarze pisane na polecenie żołtańskiego a negatywne usuwają tłumacząc się regulaminem , a spróbuj dodać negatywny komentarz sam się przekonasz. Chamstwo żótańskiego przechodzi wszelkie granice , były pracowników tej firmy jest dziesięć razy więcej niż obecnych …dramat ..!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie