Nasza misja i cele

Witaj,
Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę.

Cel

To, że jesteś tutaj świadczy o tym, że poszukujesz pracy i zależy Ci na znalezieniu takiej, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Lubisz sprawdzić firmę i poznać jak się w niej pracuje od ludzi, którzy już tam pracują? Nie lubisz reklamy i samych superlatywów usłyszanych podczas rekrutacji?

Ta strona własnie po to została stworzona! Po prostu samemu oceń czy firma pasuje do Ciebie. Przeczytaj opinie innych i zostaw swoją recenzję o swoich dotychczasowych pracodawcach.

Niezależność

Strona SuperPracodawca.pl jest niezależną stroną z opiniami o pracodawcach. nie posiadamy u nas ofert pracy więc nie jesteśmy opłacani by opinie o firmie były najbardziej pozytywne. Nie zależy nam na samych dobrych opiniach.

Anonimowość

Na naszych stronach zawsze możesz być anonimowy. Opinie umieszczane na stronie nie są nigdzie przekazywane. Adres email służy jedynie do odfiltrowania spamu. Dzięki niemu zwiększamy jakość i trafność opinii pozostawionych u nas. Możesz być również informowany o nowszych opiniach o firmie, które pojawiły się później.

Obiektywność przez subiektywność

Twoje subiektywne opinie przekładają się na obiektywny obraz prawodawcy. Nie zastanawiaj się- napisz opinię o Twoim obecnym i przeszłym pracodawcy. Będzie łatwiej określić dobrego pracodawcę i ograniczyć patologie w pracy!

Nie mamy nic do ukrycia

Opinie prezentowane przez naszych użytkowników są objęte regulaminem, który daje im prawo wolnej wypowiedzi.

Niezależne opinie o pracodawcach