PCC Poland Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w PCC Poland Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o PCC Poland Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w PCC Poland Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w PCC Poland Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o PCC Poland Sp. z o.o.:

Dzień dobry, w latach 2018-2019 pracowałam w PCC Poland na warunkach zupełnie innych finansowych , niż teraz – jakie są opisane na stronie internetowej firmy. Obecnie i za wypracowane godziny i zdobyte zgłoszenia, i nawet za wdrożenie do prac
Nie polecam tej firmy. Po przejściu 5 dyniowego szkolenia , które wcale nie wyglądało jak szkolenie , nie chcieli mi wypłacić wypłaty bo muszę niby przepracować 17 dni 🤣🤣🤣. I tak na końcu wyszło ,że wypłaca mi tylko za jedno sprPatrycja m.
Więcej prawdziwych opinii o PCC Poland Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o PCC Poland Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
PCC Poland Sp. z o.o.
Profil pracodawcy

    Specjalizacje, w których PCC Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Administracja biurowa
  • Programowanie
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!Jesteś pracodawcą?
– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

2 myśli nt. „PCC Poland Sp. z o.o., opinie”

  1. Dzień dobry, w latach 2018-2019 pracowałam w PCC Poland na warunkach zupełnie innych finansowych , niż teraz – jakie są opisane na stronie internetowej firmy. Obecnie i za wypracowane godziny i zdobyte zgłoszenia, i nawet za wdrożenie do pracy – jednym słowem super warunki pracy. Ja otrzymywałam pieniądze tylko za zdobyte zgłoszenia. A ostatni miesiąc pracy – 0 zgłoszeń i 0 złotych brutto netto, i wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Takie życie . Pozdrawiam

  2. Nie polecam tej firmy. Po przejściu 5 dyniowego szkolenia , które wcale nie wyglądało jak szkolenie , nie chcieli mi wypłacić wypłaty bo muszę niby przepracować 17 dni 🤣🤣🤣. I tak na końcu wyszło ,że wypłaca mi tylko za jedno sprzedane szkolenie. Niestety nie wiem ,czy udało mi się coś więcej sprzedać bo uciekłam z tej żałosnej firmy. A w październiku dostanę niecałe 40 zł wypłaty , bo niby nic więcej mi się nie należy. Już rozmawiałam z adwokatem i szykuje pozew. NIE PRACUJCIE TAM !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie