PCC Poland Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w PCC Poland Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w PCC Poland Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie PCC Poland Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w PCC Poland Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o PCC Poland Sp. z o.o.:

Dzień dobry, dziękuję za współpracę – ok 1-go roku 2018-2019. Zainteresowały mnie obecne warunki wynagrodzenia u PCC Poland, stawka godzinowa i premie, płatny okres wdrożeniowy – jednym słowem -super. Wtedy było tak, ile zgłoszeń się zd
Więcej prawdziwych opinii o PCC Poland Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o PCC Poland Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
PCC Poland Sp. z o.o.
Profil pracodawcy

    Specjalizacje, w których PCC Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Administracja biurowa
  • Programowanie
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!Jesteś pracodawcą?
– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Jedna myśl nt. „PCC Poland Sp. z o.o., zarobki”

  1. Dzień dobry, dziękuję za współpracę – ok 1-go roku 2018-2019. Zainteresowały mnie obecne warunki wynagrodzenia u PCC Poland, stawka godzinowa i premie, płatny okres wdrożeniowy – jednym słowem -super. Wtedy było tak, ile zgłoszeń się zdobyło tyle było razy 50zł..Za wydzwoniony czas nie było zarobku żadnego. Bardzo to było demotywujące. Ostatni mój miesiąc pracy u Państwa. – 0 zgłoszeń = 0złotych brutto netto. Takie życie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie