EOPTIMO sp. z o.o., reviews

Forum prawdziwych opinii o pracy w EOPTIMO sp. z o.o.. Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o EOPTIMO sp. o.. as an employer in Poland!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the EOPTIMO sp. z o.o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w EOPTIMO sp. o..

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o EOPTIMO sp. z o.o.:

Firma krzak. Nie wypłacili pieniędzy wielu pracownikom a sposòb rozstawania się to dno. Zwolnienia na pokaz i w momencie gdy pracownik ma swoje zdanie to norma. Opinie na gowork są pisane na zamówienie w tym samym momencie, także wnioski są
omijajcie tą firmę szerokim łukiem!! oszuści jakich nigdzie nie spotkacie , pracując tam ciągle zmieniają zasady aż Cię wywalą po miesiącu . Oszukują już na rozmowie kwalifikacyjnej obiecując super stanowisko a w rzeczywistości robisz
Więcej prawdziwych opinii o EOPTIMO sp. o.. you will find below [Click here]

Napisz swoją historię o EOPTIMO sp. o..

The company deals with the labour market
EOPTIMO sp. o..
Employer profile

    Specializations, w których EOPTIMO sp. o.. looking for workers with specialties:

  • Analysis of the
Job locations

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!You are an employer?
– get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

2 thoughts on "EOPTIMO sp. z o.o., reviews”

  1. Firma krzak. Nie wypłacili pieniędzy wielu pracownikom a sposòb rozstawania się to dno. Zwolnienia na pokaz i w momencie gdy pracownik ma swoje zdanie to norma. Opinie na gowork są pisane na zamówienie w tym samym momencie, także wnioski są łatwe do wyciągnięcia.

  2. omijajcie tą firmę szerokim łukiem!! oszuści jakich nigdzie nie spotkacie , pracując tam ciągle zmieniają zasady aż Cię wywalą po miesiącu . Oszukują już na rozmowie kwalifikacyjnej obiecując super stanowisko a w rzeczywistości robisz zupełnie inne rzeczy na poleceniedyrektorażółtańskiego kończąc na kontrahentach gdzie robią im konkurencję na allegro pt game expert , pomagają w dropshippingu owszem a zrobią zaraz Ci konkurencję jak tylko wywęszą co i jak …. nie wolno im wierzyć w żadne słowo na gowork mają komentarze pisane na polecenie żołtańskiego a negatywne usuwają tłumacząc się regulaminem , a spróbuj dodać negatywny komentarz sam się przekonasz. Chamstwo żótańskiego przechodzi wszelkie granice , były pracowników tej firmy jest dziesięć razy więcej niż obecnychdramat ..!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great