Randstad Polska (Oddzial Wroclaw), opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Randstad Polska (Oddzial Wroclaw). Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Randstad Polska (Oddzial Wroclaw) jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Randstad Polska (Oddzial Wroclaw)? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Randstad Polska (Oddzial Wroclaw)

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Randstad Polska (Oddzial Wroclaw):

В марте 2017 года через фирму Randstad, их сотрудника Николая Ростворова и посредника в г. Запорожье Алены Смирновой мы оформляли документы на Wiktoria
Więcej prawdziwych opinii o Randstad Polska (Oddzial Wroclaw) znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Randstad Polska (Oddzial Wroclaw)

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Randstad Polska (Oddzial Wroclaw), opinie

Randstad Polska (Oddzial Wroclaw), opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “Randstad Polska (Oddzial Wroclaw), opinie”

  1. W marcu 2017 roku przez firmy Randstad, ich oficer Nicholas Rostvorova i moderatora,. Zaporozhye Alena Smirnova zrobiliśmy się dokumenty na fabryki Schumacher. Dla każdego fakansiju zapłaciliśmy 750 UAH. Instrukcje zostały wysłane do nas, Zapłaciliśmy za bilety do połowy Vroclova, ale na przyjazd do Polski w miejscu pracy, jak się okazało, Nie mamy listy, i nikt nie słyszał o nas. Wysłaliśmy firmy Randstad we Wrocławiu przez Mikołaja, ale przybył do nas nawet nie wydany, telefon nie jest odpowiedzi. Nie chcemy zwrócić pieniądze. Firma Randstad jest nie nedezhnaja, wziąć pieniądze za pracę i rzucać ludzi w obcym kraju.

    Zobacz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu