Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O., zarobki

Zarobki w Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.

Więcej prawdziwych opinii o Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.

Oferty firmy z rynku pracy
Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.

Ostatnio zaobserwowane oferty, zarobki:

 • Pracownik fizyczny, (): Kierowca Samochodów Ciezarowych, opub. 2018/06 przez Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. .
 • Pracownik fizyczny, (Gliwice): Magazynier ? Operator Wózka Widlowego, opub. 2018/06 przez Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. .
 • Specjalista, (Wroclaw): Pracownik Administracji Magazynu, opub. 2017/06 przez Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. .
 • Specjalista, (Bielany Wroclawskie (pow. wroclawski)): Pracownik Administracji Magazynu, opub. 2017/06 przez Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. .
 • Specjalista, (Kalisz): Pracownik w Dziale Transportu Miedzynarodowego, opub. 2016/09 przez Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. .
 • Więcej ofert pracy Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • AR
  • PR
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w Przedsiebiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.:

  • Gliwice
  • Wroclaw
  • Bielany Wroclawskie (pow. wroclawski)
  • Kalisz

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie