Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A., zarobki

Zarobki w Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.

Najnowsza opinia o Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A., zarobki:

Pracowałam w tej firmie 1rok 3 miesiące. Odradzam tam pracę. Człowiek żyły sobie wyprował aby klienci chcieli płacic raty.aby było jak naj mniej braków, zero życia prywatnego a Kierownicy mają to gdzieś. Do tego oszukują ludzi którzy mają raty miesięczne ze raz na 3 miesiące muszą płacić nie rate miesięczną złożona z 4tyg t…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A., zarobki”

Gros Kapital Invest Sp. z o.o. S.K.A., zarobki

0.1

Satysfakcja z zarobków

1/10

  Regularnosc wyplat

  1/10

   Wysokosc premii

   1/10
    1. Pracowałam w tej firmie 1rok 3 miesiące. Odradzam tam pracę. Człowiek żyły sobie wyprował aby klienci chcieli płacic raty.aby było jak naj mniej braków, zero życia prywatnego a Kierownicy mają to gdzieś. Do tego oszukują ludzi którzy mają raty miesięczne ze raz na 3 miesiące muszą płacić nie rate miesięczną złożona z 4tyg tylko z 5,bo przedstawiciele rozliczaja się w piatki a w firmie w poniedziałeki i wtedy wychodzą im braki i to że ludzie mają wtedy wirtualną zaleglość.

     View Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
    0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

    Regulamin serwisu

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.