" R & D Institute- Training course" SP. z o.o., earnings

Zarobki w "Instytut Badawczo- Training course" SP. z o.o.- meet the real earnings information for the company to pay forum. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w "Instytut Badawczo- Training course" SP. z o.o.?

Check out what the remuneration you have a chance with the employer. How high are the salaries and are paid on a regular basis.

You have worked, zarabiałeś w firmie "Instytut Badawczo- Training course" SP. z o.o.? to write a review about your salary which you can expect to be working here. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w "Instytut Badawczo- Training course" SP. o..

Najnowsza opinia o "Instytut Badawczo- Training course" SP. z o.o., earnings:

When it comes to work at IBS – It all depends on the composition of staff in your resort. Olsztynowe bosses is specific, pleasant. Natomiast jeśli chodzi o koordynatorów poprzydzielanych na dane ośrodku różnie z tym bywa. Małe miasta mają to do siebie, że pracownicy z dużych miast nie chcą tu przychodzić, więc IBS łapie jak le[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

" R & D Institute- Training course" SP. z o.o., earnings

" R & D Institute- Training course" SP. z o.o., earnings
0.1

Satisfaction with earnings

0.1 /10

Regularnosc payouts

0.1 /10

The amount of the premium

0.1 /10

They thought he "" R & D Institute- Training course" SP. z o.o., earnings”

  1. When it comes to work at IBS – It all depends on the composition of staff in your resort. Olsztynowe bosses is specific, pleasant. Natomiast jeśli chodzi o koordynatorów poprzydzielanych na dane ośrodku różnie z tym bywa. Małe miasta mają to do siebie, że pracownicy z dużych miast nie chcą tu przychodzić, więc IBS łapie jak leci pracowników, a potem zaczynają się problemy, gdy okazuje się, że kadra nie jest odpowiednio wyszkolona, bo np. niedoświadczenia, jakie jest wymogiem odgórnie narzuconym przez WUP. Cóż wybór i dobór powinien być precyzyjnie dobieranie, a nie kombinowany w trakcie trwania projektu! Jeśli chodzi o zakres obowiązków i specyfikę działania, oj kiepsko kiepsko z tymInteresancji przychodzą o której im się żywnie podoba, a później dochodzi do sytuacji, gdzie nie ma się człowiek czym zająć i siedzi bez celu 5 h, bo może być niezapowiedziana kontrola itdMega dużo przekretów, niedopatrzeń i utrudnieńnie wspomnę już o wysokościach płac i terminowości, która jest głęboka poranianiai co z tego że wypłaty wahają się w przedziałach 1700 – 1900 zł do ręki na start, jak są one z ponad 2 tyg nieraz opóźnieniem wypłacane. Nie zapomniejmy także o standardach, które nie są przestrzegane przez nikogo właściwie, a dlaczegoż bo nie są podawane pracownikom! bo i po co? po kontrolach wieczne poprawki w dokumentach i od poczaątku przepisywanie wszystkiego bo się komuś coś nie podoba. To jest praca dla baranów ślepo wypełniających polecenia, lubiących siedzieć po godzinach, albo bez celu w pracy, bo przecież może być kontrolanie zapomnijmy także o specyfice koordynatorów, którzy są nimi z nazawy całe roboty są za nich odwalane, ten z łaską się podpisze pod rubryką z nazwiskiemi oczywiście najważniejsza kwetia opiekun, który jest przydzielony do interesanta, musi się prosić żeby z końcem umowy, został zmieniony na innegobo co się okazuje później dzwonią męczą grożą że trzeba się podpisaćha ta instytucja zjada człowieka, nic od siebie nie dając. Dobra dla lubiących wchodzić w dupę, nie mających swojego zdania i ślepo odwalających za kogoś cudzą robotę. Pamiętajmy jesteśmy niewolnikami na czas trwania umowy, a nie ludźmi bo nie można wyjść jak skończysz robotę, bo nie dadzą Ci dnia wolnego, bo Ci się nic nie należy, jeśli masz jakieś załatwienie to najlepiej w wekeend nie w tygodniu, bo nie wyjdziesz wcześniej nawet godz, bo rozwalisz cały dzieńto jest żal nie praca! I DO NOT RECOMMEND, a zapomniałam dodać o pracy pracujesz na swoim sprzęciebo oczywiście ten, który jest nie nadaje się do pracy, bo nie ma wgranych odpowiednich programów….!

    View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service