WUWER Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w WUWER Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w WUWER Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie WUWER Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w WUWER Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o WUWER Sp. z o.o., zarobki:

Nikomu nie polecam podejmować próby przyjęcia się do tej firmy. Cud, że jeszcze istnieje bo jest sto lat za murzynami. Nowo przyjęci przez firmy pośrednicze są traktowani jak … Nie dostają nawet ciuchów roboczych pomijając fakt, iż umowa z miesiąca na miesiąc zostaje przedłużona u firmy pośredniczącej wmawiając, że przyjmą ni…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

WUWER Sp. z o.o., zarobki

WUWER Sp. z o.o., zarobki
2.2

Satysfakcja z zarobków

0.5 /10

Regularnosc wyplat

6.0 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “WUWER Sp. z o.o., zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.50

  Regularnosc wyplat

  6.00

  Wysokosc premii

  0.10

  Nikomu nie polecam podejmować próby przyjęcia się do tej firmy. Cud, że jeszcze istnieje bo jest sto lat za murzynami. Nowo przyjęci przez firmy pośrednicze są traktowani jak … Nie dostają nawet ciuchów roboczych pomijając fakt, iż umowa z miesiąca na miesiąc zostaje przedłużona u firmy pośredniczącej wmawiając, że przyjmą niebawem pod firme wuwer. Niestety takie przekładanie trwa nawet rok (oczywiście zazwyczaj później zostają zwolnieni lub sami się zwalniają) . Ogólnie kierownictwo ciemnogród.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu