WUWER Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w WUWER Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w WUWER Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie WUWER Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w WUWER Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o WUWER Sp. z o.o., zarobki:

Nikomu nie polecam podejmować próby przyjęcia się do tej firmy. Cud, że jeszcze istnieje bo jest sto lat za murzynami. Nowo przyjęci przez firmy pośrednicze są traktowani jak … Nie dostają nawet ciuchów roboczych pomijając fakt, iż umowa z miesiąca na miesiąc zostaje przedłużona u firmy pośredniczącej wmawiając, że przyjmą ni…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “WUWER Sp. z o.o., zarobki”

WUWER Sp. z o.o., zarobki

2.2

Satysfakcja z zarobków

5/10

  Regularnosc wyplat

  60/10

   Wysokosc premii

   1/10
    1. Satysfakcja z zarobków

     0.5

     Regularnosc wyplat

     6

     Wysokosc premii

     0.1

     Nikomu nie polecam podejmować próby przyjęcia się do tej firmy. Cud, że jeszcze istnieje bo jest sto lat za murzynami. Nowo przyjęci przez firmy pośrednicze są traktowani jak … Nie dostają nawet ciuchów roboczych pomijając fakt, iż umowa z miesiąca na miesiąc zostaje przedłużona u firmy pośredniczącej wmawiając, że przyjmą niebawem pod firme wuwer. Niestety takie przekładanie trwa nawet rok (oczywiście zazwyczaj później zostają zwolnieni lub sami się zwalniają) . Ogólnie kierownictwo ciemnogród.

     View Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
    0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

    Regulamin serwisu

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.