СУПЕР ФАРМ, огляди

Forum prawdziwych opinii o pracy w SUPER-PHARM. Зустрітися АК виглядає дійсно працює, скільки можна заробити, po prostu poznaj prawdę o SUPER-PHARM jako pracodawcy w Polsce!

Подивитися були робочу атмосферу, Що працює в компанії. Чи є реальний ваших потреб?

Ви працювали на СУПЕР ФАРМ? – написати свою думку на форумі в pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w SUPER-PHARM

Najnowsza opinia o SUPER-PHARM, огляди:

Я працюю в SuperPharm і мене досить. Заробіток абсолютно не адекватну по відношенню до роботи, щоб бути. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi nie tak to jest się gnojonym i wyzywanym. Nie mam tam żadnego szacunku do pracownika. W tym miejscu g[Детальніше нижче]

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

Допомогти нам створити незалежну авторитетний портал для роботодавців і залишити свою справжню думку анонімно, тому що це дуже важливо- Не вірю – Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!

Ви є роботодавцем?- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще – Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

СУПЕР ФАРМ, огляди

СУПЕР ФАРМ, огляди
1.7

Атмосфера роботи

5.0 /10

Стосунки з лідерами

0.0 /10

Можливості навчання та розвитку

0.0 /10

Вони думали, що він"СУПЕР ФАРМ, огляди”

 1. Атмосфера роботи

  5.00

  Стосунки з лідерами

  0.00

  Можливості навчання та розвитку

  0.00

  Я працюю в SuperPharm і мене досить. Заробіток абсолютно не адекватну по відношенню до роботи, щоб бути. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi nie tak to jest się gnojonym i wyzywanym. Nie mam tam żadnego szacunku do pracownika. W tym miejscu gdzie pracuję dyrektorka lubi tylko nowo przyjętych pracowników (pokazując im jaka to ona jest wspaniała i cieszy się, że będziesz tam pracować) natomiast jak pracujesz już jakiś czas to dyrektorka chyba zaczyna się tobą już nudzić, zaczynasz ją wkurzać z byle powodu aż nadejdzie ten dzień, że nawet na dzieńdobry ci nie odpowie pokazując, że ma na ciebie focha. Jest to osoba, która nie kryję się z niechęcią do tych, których nie lubi a wręcz mówi na głos, że tej osoby szczerze nienawidzi. To wszystko oczywiście dzieje się wewnątrz sklepu bo do klientów, osób przychodzących na rozmowy o pracę czy wreszcie do centrali, zmienia się o 180 stopni i pokazuje jaka to ona jest wspaniałą i dbającą o pracowników osobą. Centrala także wymaga Bóg wie czegoliczy się tylko kasa i zysk a dla pracowników niewiele zostaje. Na podwyżkę niema co liczyć (mimo, że na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, że podwyżki są) a jak już raz na kilka lat dadzą podwyżkę to śmiech na sali – 20groszy brutto. No naprawdę można się wzbogacić. Podsumowując, nie ważne jak dużo dajesz z siebie i jak bardzo poświęcasz się pracy to i tak nic nie da bo nikt tego nie doceni. Żałosne. Zastanówcie się zanim złożycie tam CV.

  View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг