Метро послуги ан, огляди

Forum prawdziwych opinii o pracy w Metro Services PL. Зустрітися АК виглядає дійсно працює, скільки можна заробити, po prostu poznaj prawdę o Metro Services PL jako pracodawcy w Polsce!

Подивитися були робочу атмосферу, Що працює в компанії. Чи є реальний ваших потреб?

Ви працювали на Метро послуги ан? – написати свою думку на форумі в pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Metro Services PL

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Metro Services PL:

Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w świętaПротивно
Więcej prawdziwych opinii o Metro Services PL Ви знайдете нижче [Натисніть тут]

Napisz swoją historię o Metro Services PL

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

Допомогти нам створити незалежну авторитетний портал для роботодавців і залишити свою справжню думку анонімно, тому що це дуже важливо- Не вірю – Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!

Ви є роботодавцем?- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще – Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

Метро послуги ан, огляди

Метро послуги ан, огляди
0.1

Атмосфера роботи

0.1 /10

Стосунки з лідерами

0.1 /10

Можливості навчання та розвитку

0.1 /10

Вони думали, що він"Метро послуги ан, огляди”

  1. Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w święta to norma.
    Dużym atutem pracy w tej firmie są jej pracownicy, którzy z każdym miesiącem niestety odchodzą i to często nie w pojedynkę. Na ich miejsce zatrudniani są studenci i absolwenci bez doświadczenia. To się ceni, bo dają pracę osobą, którym w obecnych czasach start jest bardzo utrudniony. Natomiast nie mają przygotowanego zaplecza szkoleniowego i niestety skutek jest gorszy niż można się spodziewać. Pracownicy ze stażem nie są doceniani. System oceny rocznej jest jedynie na papierze, w rzeczywistości ocena pracownika przez kierownictwo niższego szczebla jest nierzetelna i niewspółmierna do zapisów w regulaminie. Wprowadzana w życie zaczyna być polityka odbioru nadgodzin w częściach, tak by pracownik nie mógł odebrać całego dnia, jeżeli pracodawca zwalnia pracownika z obowiązku wykonywania pracy w związku z awarią w zakładzie pracy to niestety pracownik musi odpracować ten czas. Przekraczane są limity pracy w nadgodzinach natomiast na papierze nadgodziny te są przepisywane na kolejne tygodnie tak by wszystko było zgodnie z przepisami.
    Reasumując atutów jest coraz mniej. Polecam studentom na start, ale też nie za długi. Im człowiek mniej się angażuje tym mniej jest rozczarowany.

    View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг