Energoobsługa Грін, Kulpa Sp. (J)., заробіток

Zarobki w Energoobsługa Kądziela- зустрітися реальні доходи інформації для компанії платити форум. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Energoobsługa Kądziela?

Перевірте, що винагорода у вас є шанс з роботодавцем. Як високо коли заробітна плата і виплачуються на регулярній основі.

Ви працювали, zarabiałeś w firmie Energoobsługa Kądziela? написати відгук про вашої заробітної плати, що ви можете очікувати, щоб працювати тут. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Energoobsługa Kądziela

Najnowsza opinia o Energoobsługa Kądziela, Kulpa Sp. (J)., заробіток:

Cała prawda
Firma jest podwykonawcą Tauron w wymianie liczników.Zacząłem w tej firmie pracę w 2016 roku po kilku doświadczeniach ze strony firmy odszedłem. W tej firmie człowiek się nie liczy.Ludzi maja za sztukę nie maja do nich za grosz szacunku kiedy zgłaszasz problem prosisz o coś możesz liczyć na opryskliwa dopowiedz szefostwa l
[Детальніше нижче]

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

Допомогти нам створити незалежну авторитетний портал для роботодавців і залишити свою справжню думку анонімно, тому що це дуже важливо- Не вірю – Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!

Ви є роботодавцем?- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще – Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

Energoobsluga Kadziela, Kulpa Sp. (J)., заробіток

Energoobsluga Kadziela, Kulpa Sp. (J)., заробіток
3.3

Задоволеність заробіток

4.0 /10

Regularnosc виплат

6.0 /10

Сума внеску

0.0 /10

Вони думали, що він"Energoobsługa Грін, Kulpa Sp. (J)., заробіток”

 1. Задоволеність заробіток

  4.00

  Regularnosc виплат

  6.00

  Сума внеску

  0.00

  Cała prawda
  Firma jest podwykonawcą Tauron w wymianie liczników.Zacząłem w tej firmie pracę w 2016 roku po kilku doświadczeniach ze strony firmy odszedłem. W tej firmie człowiek się nie liczy.Ludzi maja za sztukę nie maja do nich za grosz szacunku kiedy zgłaszasz problem prosisz o coś możesz liczyć na opryskliwa dopowiedz szefostwa lub zbycie tematu nie potrafią rozwiązać problemów albo obiecują że coś z tym zrobią. Efekt jest taki inwestujesz pieniądze na paliwojeździsz na szkolenia wyrabiają ci legitymacje jak już przez to wszystko przejdziesz okazuje się ze na magazynie nie ma liczników. Płacą w akordzie ale Ty nie masz co wymieniać. nikt z tym nic nie potrafił zrobić. Praca nie jest łatwa bo ludzie są uprzedzeni boją się oszustów nie wpuszczają do domów potrafią utrudnić wykonanie zlecenia wzywając policje itpOd firmy nie dostaniesz kompletnie nic wszyscy chodzą w łachach jakie maja dzwonią z własnych telefonów piszą własnymi długopisami a identyfikator wygląda jak kawałek gazety. Firma wymaga sprawozdań uzupełniania kart wszystko jest czasochłonne. Nie licz na podziękowania za sumienna prace. Całom podstawa zatrudnienia jest zleceniowka!

  View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг