Autoneum, Польща, заробіток

Zarobki w Autoneum Poland- зустрітися реальні доходи інформації для компанії платити форум. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Autoneum Poland?

Перевірте, що винагорода у вас є шанс з роботодавцем. Як високо коли заробітна плата і виплачуються на регулярній основі.

Ви працювали, zarabiałeś w firmie Autoneum Poland? написати відгук про вашої заробітної плати, що ви можете очікувати, щоб працювати тут. Це допоможе іншим рішення щодо початку роботи в Польщі Autoneum

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Autoneum Poland:

Może pracować w firmie Autoneum. Jestem ukraińskiego i dostał pracę w Autoneum przez pośredników. Po przejściu badań lekarskich, zostały wysłane przez 2 dni w shkalenie fabryce. Dwa dni Teoretycznie informacje z przewodnikiem fabryki. OgroАнонім
Więcej prawdziwych opinii o Autoneum Poland Ви знайдете нижче [Натисніть тут]

Napisz swoją historię o Autoneum Poland

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

Допомогти нам створити незалежну авторитетний портал для роботодавців і залишити свою справжню думку анонімно, тому що це дуже важливо- Не вірю – Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!

Ви є роботодавцем?- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще – Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

Autoneum, Польща, заробіток

Autoneum, Польща, заробіток
1.4

Задоволеність заробіток

0.0 /10

Regularnosc виплат

4.1 /10

Сума внеску

0.0 /10

Вони думали, що він"Autoneum, Польща, заробіток”

 1. Задоволеність заробіток

  0.00

  Regularnosc виплат

  4.10

  Сума внеску

  0.00

  Może pracować w firmie Autoneum. Jestem ukraińskiego i dostał pracę w Autoneum przez pośredników. Po przejściu badań lekarskich, zostały wysłane przez 2 dni w shkalenie fabryce. Dwa dni Teoretycznie informacje z przewodnikiem fabryki. Ogromna ilość informacji, które po prostu przeraża początkujących i niektórzy ludzie po prostu pozostawiając po shkoleniya nie dostać się do pracy. Następny gorzej. Ukraińcy i Białorusini szczególnie trudne, ponieważ shkalenie i cała dokumentacja jest tylko w języku polskim. Początkujący są umieszczone bezpośrednio na najtrudniejszych miejscach, gdzie półki nie chcą pracować pomimo faktu, że wynagrodzenie Polaków w 2 razy więcej. Kurs dla początkujących niepowodzeniem. Wysokie standardy. Trudne do spełnienia nawet dla doświadczonych pracowników. Zaczniesz wysyłać do innych obszarów i jeśli tee nie udało się to po prostu odrzucić bez obyasneniy.Uchit nie będzie jak do pracy. Brak tłumaczy. Ну, jeśli nie będzie bardziej doświadczony Ukrainiec, który opowiada, jak to zrobić, niewiele Polacy reagują na was lojalnie. Ale substytutem może bardzo łatwo częściej niż polzuyutsya. Oceniaj Ukraińcy i Białorusi 11 złotych. Miesiąc ukaże się w 2000 złotych. Zakwaterowanie w hostelu kosztuje 350 купити.

  View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг