Automobilis Sp. z о. о., заробіток

Zarobki w Automobilis Sp. z о. о.- зустрітися реальні доходи інформацію в цій компанії на форумі про гендерної нерівності pay. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Automobilis Sp. z о. о.?

Перевірте, що винагорода у вас є шанс з роботодавцем. Як високо коли заробітна плата і виплачуються на регулярній основі.

Ви працювали, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. z о. о.? написати відгук про вашої заробітної плати, що ви можете очікувати, щоб працювати тут. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. o..

Najnowsza opinia o Automobilis Sp. z о. о., заробіток:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pens[Детальніше нижче]

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

Допомогти нам створити незалежну авторитетний портал для роботодавців і залишити свою справжню думку анонімно, тому що це дуже важливо- Не вірю – Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!стиль ="відображення:вбудований блок;Ширина на:336ПІКС.;Висота:280ПІКС."
дані оголошення клієнт ="CA-паб-2547454991300141"
дані рекламне місце ="8675173714">


Ви є роботодавцем?
- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще - Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

2 думки про"Automobilis Sp. z о. о., заробіток”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 щоб 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  View Comment
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.