Texton, zarobki

Zarobki w Texton- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Texton?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Texton? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Texton

Najnowsza opinia o Texton, zarobki:

Pracowałem tam jakieś 15 lat temu.Wtedy był wielki bajzel ,groszowe wynagrodzenia ,po prostu kierat.Pewnego razu spłonął cały magazyn włókniny na 1 piętrze i załoga musiała to sprzątać ,gdzie powinna to robić specjalistyczna firma w maskach i kombinezonach.Wtedy sobie odpuściłem.Maszyny i urządzenia to jedna wielka kupa złomu.Ja …[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Texton, zarobki

Texton, zarobki
3.3

Satysfakcja z zarobków

0.0 /10

Regularnosc wyplat

10.0 /10

Wysokosc premii

0.0 /10

Brak opinii o “Texton, zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  0.00

  Pracowałem tam jakieś 15 lat temu.Wtedy był wielki bajzel ,groszowe wynagrodzenia ,po prostu kierat.Pewnego razu spłonął cały magazyn włókniny na 1 piętrze i załoga musiała to sprzątać ,gdzie powinna to robić specjalistyczna firma w maskach i kombinezonach.Wtedy sobie odpuściłem.Maszyny i urządzenia to jedna wielka kupa złomu.Ja dostałem się jako mechanik maszyn a pracowałem na produkcji,żenada szkoda gadać. Znajomy szuka pracy i był w pośredniaku – okazuje się ,że cały czas potrzebują ludzi do roboty ,czyli sytuacja się nie zmieniła ,nikt tam nie chce pracować ,a w urzędzie na siłę wciskają ludziom tę robotę.Ogólnie byłem ,widziałem i pracowałem……Nie polecam.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu