Techland S.A., oferty pracy

Lista ofert pracy w Techland S.A.na forum z prawdziwymi komentarzami i opiniami o zarobkach. Chciałbyś/abyś pracować w Techland S.A.? Interesują Cię oferty pracy?

Może firma sama się do Ciebie odezwie!. Łatwo i bez problemu znajdziesz ostatnio publikowane oferty pracy dla Techland S.A. i opinie.

Zostaw swoja ofertę wraz z krótkim opisem dlaczego akurat ta oferta Cię interesuje. Zostaw swój poprawny adres email by móc się z Tobą skontaktować.Zostaw opinię i daj znać kiedy była aktywna i czy ta oferta jest jeszcze aktualna do Techland S.A.

Więcej prawdziwych opinii o Techland S.A. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Techland S.A.

Oferty firmy z rynku pracy
Techland S.A.

Ostatnio zaobserwowane oferty, oferty pracy:

 • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior), (Wroclaw): Samodzielna Ksiegowa / Samodzielny Ksiegowy, opub. 2021/12 przez Techland S.A. .
 • specialist (Mid / Regular), senior specialist (Senior), (Wroclaw): Financial Controller, opub. 2021/12 przez Techland S.A. .
 • Więcej ofert pracy Techland S.A….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których Techland S.A. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Finanse / Ekonomia
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w Techland S.A.:

  • Wroclaw

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie