Symbios Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w Symbios Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Symbios Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Symbios Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Symbios Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Symbios Sp. z o.o.:

zarobki są śmieszne jak na przedstawiciela handlowego z nazwą w umowie „doradca”, łącznie z prowizją można wyrobić do 2 tys. rzadko więcej, warto pamiętać że tam pracuje się na dwa etaty oczywiście nieoficjalnie czyli tydzień w biurze,merytoryczna
Więcej prawdziwych opinii o Symbios Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Symbios Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Symbios Sp. z o.o., zarobki

Symbios Sp. z o.o., zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.1 /10

Regularnosc wyplat

0.1 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “Symbios Sp. z o.o., zarobki”

  1. zarobki są śmieszne jak na przedstawiciela handlowego z nazwą w umowie „doradca”, łącznie z prowizją można wyrobić do 2 tys. rzadko więcej, warto pamiętać że tam pracuje się na dwa etaty oczywiście nieoficjalnie czyli tydzień w biurze, tydzień w terenie (nieopłacane dodatkowo) no i wieczorami uzupełnia raporty a w weekendy nauka na szkolenia i sprawdziany, także wychodzi jakieś 5 pln za godzinę…. a atmosfera w biurze lepiej nie gadać…

    Zobacz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu