Symbios Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Symbios Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Symbios Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Symbios Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Symbios Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o Symbios Sp. z o.o., opinie:

Bardzo niepzyjemne miejsce, zarobki zupełnie nieproporcjonalne do obowiązków, wręcz śmieszne, firma prowadzona przez starszą rozhisteryzowaną panią, wychowującą opóźnionego syna i jeszcze porównuje do niego pracowników, co chwila szuka kogoś nowego, stres i w ogóle…….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Symbios Sp. z o.o., opinie

Symbios Sp. z o.o., opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “Symbios Sp. z o.o., opinie”

  1. Bardzo niepzyjemne miejsce, zarobki zupełnie nieproporcjonalne do obowiązków, wręcz śmieszne, firma prowadzona przez starszą rozhisteryzowaną panią, wychowującą opóźnionego syna i jeszcze porównuje do niego pracowników, co chwila szuka kogoś nowego, stres i w ogóle….

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu