STARTIS HMP Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w STARTIS HMP Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o STARTIS HMP Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w STARTIS HMP Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w STARTIS HMP Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o STARTIS HMP Sp. z o.o.:

Wzieliśmy od nich zlecenie.Awizacja załadunku była na 18:00,zapytałam Pani Claudii ile trwa załadunek oraz oczekiwanie na dokumenty,ponieważ w zleceniu napisano że czas oczekiwania to 12 godzin.Powiedziano mi,że załadunek i dokumenty sa zaws0- tragicznie !!!
Więcej prawdziwych opinii o STARTIS HMP Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o STARTIS HMP Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
STARTIS HMP Sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Specjalista (Mid / Regular), (PolskaKraków): Pracownik dzialu handlowego, opub. 2020/06 przez STARTIS HMP Sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (31-231 Kraków): Pracownik dzialu handlowego, opub. 2020/06 przez STARTIS HMP Sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (Bociana 22): Pracownik dzialu handlowego, opub. 2020/06 przez STARTIS HMP Sp. z o.o. .
 • Kierownik, (Kraków): Kierownik Dzialu Spedycji Krajowej, opub. 2016/10 przez STARTIS HMP Sp. z o.o. .
 • Specjalista, (Kraków): Spedytor Miedzynarodowy, opub. 2015/07 przez STARTIS HMP Sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy STARTIS HMP Sp. z o.o….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których STARTIS HMP Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Sprzedaż
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w STARTIS HMP Sp. z o.o.:

  • PolskaKraków
  • 31-231 Kraków
  • Bociana 22
  • Kraków

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Jedna myśl nt. „STARTIS HMP Sp. z o.o., opinie”

  1. Wzieliśmy od nich zlecenie.Awizacja załadunku była na 18:00,zapytałam Pani Claudii ile trwa załadunek oraz oczekiwanie na dokumenty,ponieważ w zleceniu napisano że czas oczekiwania to 12 godzin.Powiedziano mi,że załadunek i dokumenty sa zawsze w ciagu 2 godzin, a zapiska o długim czasie jest ze stycznia.Poinformowałam wiec,że jesli czas oczekiwania jest dłuzszy niz kilka godzin,to nie moge tego podjąć,poniewaz auto jest wolne od rana i musi wyjechac tego samego dnia z miejsca załadunku.Ostatecznie auto zostało załadowane o 2:00 kolejnego dnia, a dokumenty otrzymalismy po około 18 godzinach i dopiero moglismy opuscic miejsce załadunku.Okazało sie że dokumenty robią do godziny 20:00 a załadunek trwa nie mniej niż 2 h, wiec Pani Claudia wprowadziła nas w bład-twierdzac pozniej, że nie wiedziała ile trwa zaladunek i do ktorej wydaja dokumenty, mówiac tym samym że ładowała tam nie raz i dokumenty byly w ciagu godziny (???). Za przestój nic nam niedopłacono,kontakt byl utrudniony,oczekiwanie na jakakolwiek odpowiedz od klienta trwała kilka godzin.Jeżeli zalezy wam na czasie to radze unikac tej firmy !!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie