SILVERHAND, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w SILVERHAND. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o SILVERHAND jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w SILVERHAND? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w SILVERHAND

Najnowsza opinia o SILVERHAND, opinie:

Niestety nie posiadam dobrej Opinii o firmie Silverhand. Zostałem wysłany do Islandii jako stolarz budowlany – Na miejscu okazało się jednak, ze praca której wymagali to :

Sprzątanie domów po libacjach i bójkach pracowników, zakrwawione pościele i poduszki sprzątać, nosić stare meble i ogólne porządki. Po 3 tygodniach zrezygnowałe…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

SILVERHAND, opinie

SILVERHAND, opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.0 /10

Relacje z przelozonymi

0.0 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.0 /10

Brak opinii o “SILVERHAND, opinie”

 1. Atmosfera pracy

  0.00

  Relacje z przelozonymi

  0.00

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.00

  Niestety nie posiadam dobrej Opinii o firmie Silverhand. Zostałem wysłany do Islandii jako stolarz budowlany – Na miejscu okazało się jednak, ze praca której wymagali to :

  Sprzątanie domów po libacjach i bójkach pracowników, zakrwawione pościele i poduszki sprzątać, nosić stare meble i ogólne porządki. Po 3 tygodniach zrezygnowałem z pracy, gdzie mieszkałem – dom pracowników zaczęły się schadzki obcych ludzi. Skontaktowałem się z firma Silverhand w tej sprawie oraz, ze oczekuje zwrotu pieniędzy za samolot – bo to niestety ich wina, ze nie dopilnowali sytuacji. Po długim okresie ignorowania moich pism oraz telefonów Właściciel firmy postanowił mnie straszyć ze kontakt z ich firma będzie traktowany jako starking. Oczywiście firma Silverhand umyła raczki od całej sprawy i twierdza, ze jako firma pośrednictwa pracy nie odpowiada za to. Ja mam odrębne zdanie. Jednym zdaniem – fatalne doświadczenie z Firma Silverhand.

  Wiec jak widać firma Silverhand woli straszyć byłych pracowników zamiast przyznać się do błędu i naprawić sytuacje. Na cale szczęście każdy ma prawo wystawiać opinie. Proszę się 2 razy zastanowić bo w razie kłopotów firma obraca się na piecie i umywa raczki.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu