Oney Польша с.а., Отзывы

Forum prawdziwych opinii o pracy w Oney Polska S.A.. Встретиться с АК выглядит действительно работают, Сколько можно заработать, po prostu poznaj prawdę o Oney Polska S.A. как работодатель в Польше!

Извлечь атмосфера работы отзывов, Что работает в компании. Ли ваши потребности являются реальными?

Вы работали в Oney Польша с.а.? – Напишите свое мнение на форуме на pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Oney Polska S.A.

Najnowsza opinia o Oney Polska S.A., Отзывы:

Pracowałam w Oney ładnych parę lat. Zaczęłam nie mając żadnego doświadczenia, a skończyłam na stanowisku managera. Są więc szanse na rozwój i to bardzo dynamiczny. Praca nie jest łatwa , trzeba się mocno przyłożyć, żeby brać premie, ale nie jest to coś nieosiągalnego. Nastawienie ma bardzo duży wpływ na realizację. Pracowa[Читайте ниже]

Компания занимается на рынке труда
Форум
Работодатель профиль
Места работы

Помогите нам создать независимый авторитетный портал для работодателей и оставить ваше истинное мнение анонимно, потому что это очень важно- Не верю – Читайте наш манифест и цель того, что мы представляем сайт SuperPracodawca.pl!

Вы являетесь работодателем?- получить активное участие в обсуждении! Даже негативные комментарии может стать мотивацией для изменения к лучшему – Подумайте о реакции в ходе нынешней дискуссии. Хорошее мнение и желание изменить может привлечь новых, мотивированный персонал.
У вас есть предложение о работе? Воспользуйтесь нашими предложениями и Поместите их на нашем сайте

Oney Польша с.а., Отзывы

Oney Польша с.а., Отзывы
10

Атмосфера работы

10.0 /10

Отношения с лидерами

10.0 /10

Возможности обучения и развития

10.0 /10

4 мысли о»Oney Польша с.а., Отзывы”

 1. Атмосфера работы

  10.00

  Отношения с лидерами

  10.00

  Возможности обучения и развития

  10.00

  Pracowałam w Oney ładnych parę lat. Zaczęłam nie mając żadnego doświadczenia, a skończyłam na stanowisku managera. Są więc szanse na rozwój i to bardzo dynamiczny. Praca nie jest łatwa , trzeba się mocno przyłożyć, żeby brać premie, ale nie jest to coś nieosiągalnego. Nastawienie ma bardzo duży wpływ na realizację. Pracowałam z ludźmi , których nigdy nie zapomnę- bywało różnie, ale zawsze umieliśmy się porozumieć :) Było wesoło, było się z czego pośmiaćFajna jest pani dyrektor departamentu sprzedaży .Potrafi zatrząść wszystkimi regionalnymi :) Jak ma przyjechać, to nawet trawę maluje się na zielono :) Ale naprawdę to bardzo konkretna, bezpośrednia i dająca się lubić osoba. Всего хорошего!
  Żal mi trochę Firmy, czytając negatywne komentarze. Nie wszystkie są bezpodstawneJednak uważam, że warto dać Oney szansę i przekonać się na własnej skórze, jak tam naprawdę jest. Wypłata zawsze na czas, dodatki świąteczne, urlopowe, dofinansowania, zapomogi, konkursyNie tylko sama premia do zdobycia. Ja tutaj wiele się nauczyłam , bardzo rozwinęłam i nie żałuję, że poświęciłam Firmie tyle czasu. W pewnym momencie po prostu przestało nam być po drodze
  Życzę Oney powodzenia i aby ci, którym praca się podobała, napisali o tym ;)

  Просмотр комментариев
 2. Я прошел через kilkuetapową набора, Хотя у меня есть несколько лет опыта продаж в польских и международных компаний, и aplikowałam на равнине дилера. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w alei centrum handlowego. Zaproponowano mi etat i stanowisko starszego sprzedawcy z wynagrodzeniem 2780 брутто (niecałe 2 тысяча. Купить. NET)! Dostałam skierowanie na badania, z których większość wykonałam. Przed ostatnią wizytą u lekarza, w niedzielny wieczór (!) dostałam sms z informacją, że niestety muszą przerwać proces rekrutacji. Byłam przekonana, że proces rekrutacji został zakończony, kiedy obie strony wyraziły zgodę na współpracę, ale menager firmy Oney przekonywał mnie, że rekrutacja kończy sie w momencie podpisania umowy.
  Nikt z Oney nie odważył się zadzwonić do mnie, wytłumaczyć, przeprosić, bo sms w niedzielny wieczór to nie jest chyba odpowiednia forma załatwiania takich spraw. Ostatecznie poinformowano mnie, że nie będę zatrudniona, ponieważ przyjęto osobę z naboru wewnętrznego. To było kilka dni temu, a dzisiaj znowu widzę kolejne ogłoszenia o naborze pracowników. Strasznie to wszystko słabe.
  Mam trzydziestoletni staż pracy, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ignorancją, niekompetencją i brakiem szacunku. Straciłam nie tylko czas i pieniądze.

  Просмотр комментариев
 3. Я работал, przez rok czasu. Zarobki jak na managera 2, 3 punktów -bardzo małe, на себя ответственность за подавляющее!Региональная работа позволяет для менеджера. Często musiałam pracować na swoim wolnym. Jesteś wszystkim musisz sprzatać, prać brudne krzesła, szorować szzafki,odpowiadać za skarbiec,kierować pracownikami jeśli ich maszNikt nie chce pracowac na umowe zlecenie za najniższą krajową przez 7 dni w tyg od 7:30 -22 – Czyli kierujesz sama sobą i ciągła nagana od przełożonej ,że żle,że za mało….. Оборот огромный! dlatego jako kierownik musisz siedzieć na sprzedaży i sprzedawać -czyli manager =doradca finansowy.

  Просмотр комментариев
 4. Pracowałam tam jako manager przez 3 лет. Заработок 2100 brutto a ciśnienie z góry jest niewyobrażalne. Osoby które pracowały tam jako sprzedawcy zarabiały tam najniższą krajową (tyle samo co pani z biedronki na kasie ) Cel żeby wyrobić premie był nie do przekroczenia.

  Просмотр комментариев

Оставь ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Используйте эти ползунки, чтобы оценить по шкале от 0 Кому 10:
0- неправильно; 5- в среднем,; 10- Прекрасно

Условия предоставления услуг