AUXILIA sp. о.о., Отзывы

Forum prawdziwych opinii o pracy w AUXILIA sp. о.о.. Встретиться с АК выглядит действительно работают, Сколько можно заработать, po prostu poznaj prawdę o AUXILIA sp. o.. как работодатель в Польше!

Извлечь атмосфера работы отзывов, Что работает в компании. Ли ваши потребности являются реальными?

Вы работали в AUXILIA sp. о.о.? – Напишите свое мнение на форуме на pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w AUXILIA sp. o..

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o AUXILIA sp. о.о.:

Я читал все записи:). Это не трудно согласиться, że w Auxilii nie zawsze świeciło słońce dla jej pracowników i osób nowozrekrutowanychNikt nie wie tego lepiej niż ja. Głównie z tych powodów odszedłem z firmy ponad rok temu. Берт
Uśmiałem się szczerze ! Pozwolę sobie mieć zgoła odmienne zdanie !
Ale trudno, niech inni też popróbują tegomiodu”, czemu mają
mieć lżej
Да, kancelaria dobra dla klientów, ale pracownicy przychodzą i
odchodzą na okrągło.Kosiarz
Эй, ALEKS, pracujesz tam jeszcze….szczerze wątpięБыл PH
Więcej prawdziwych opinii o AUXILIA sp. o.. Вы найдете ниже [Нажмите здесь]

Napisz swoją historię o AUXILIA sp. o..

Компания занимается на рынке труда
Форум
Работодатель профиль
Места работы

Помогите нам создать независимый авторитетный портал для работодателей и оставить ваше истинное мнение анонимно, потому что это очень важно- Не верю – Читайте наш манифест и цель того, что мы представляем сайт SuperPracodawca.pl!

Вы являетесь работодателем?- получить активное участие в обсуждении! Даже негативные комментарии может стать мотивацией для изменения к лучшему – Подумайте о реакции в ходе нынешней дискуссии. Хорошее мнение и желание изменить может привлечь новых, мотивированный персонал.
У вас есть предложение о работе? Воспользуйтесь нашими предложениями и Поместите их на нашем сайте

AUXILIA sp. о.о., Отзывы

AUXILIA sp. о.о., Отзывы
4.2

Атмосфера работы

4.0 /10

Отношения с лидерами

3.5 /10

Возможности обучения и развития

5.0 /10

9 мысли о»AUXILIA sp. о.о., Отзывы”

 1. Атмосфера работы

  8.00

  Отношения с лидерами

  7.00

  Возможности обучения и развития

  9.00

  Я читал все записи:). Это не трудно согласиться, że w Auxilii nie zawsze świeciło słońce dla jej pracowników i osób nowozrekrutowanychNikt nie wie tego lepiej niż ja. Głównie z tych powodów odszedłem z firmy ponad rok temu. Nastąpiła jednak bardzo duża zmianaświadoma zmiana. Całkowicie został zmieniony Zarząd i częściowo Rada Nadzorcza. Znajdziecie informację w styczniu w necie. Kilka faktów do sprawdzenia w necie: – spółka debiutowała na NewConnect w styczniu 2016 startując z poziomu 7zł, teraz jest około 15zł (wejdź w notowania NC sam sprawdź wykres półroczny); – zatrudnienie w sprzedaży od stycznia wzrosło z 30 sprzedawców do 60 (oczywiście jest częściowa rotacja, jak to w sprzedaży); – Sprzedaż wzrosła o 202% rok do roku; aktywa firmy w IQ16 wzrosły o prawie 100% (do sprawdzenia w raporcie kwartalnym na NC); – Spółka pozyskuje obligacje na NC (1,5-3,0 mln), aby dalej rozwijać sprzedaż, dlatego jest są ogłoszenia o naborze; – spółka w czerwcu otwiera 7 Odział w Polsce Wschodni w Lubartowie i ostatni Pomorski w IIIQ16; – oferuje zatrudnienie do pracy wyłącznej na umowę o pracę lub na działalnościstart 2 400NET; – ale od 15.04 również współpracę dla dwuzawodowców na umowę zlecenie (wystarczy wykręcić 795442913 lub inny nr tel ze strony Auxilii); – praca jest wymagająca, ale wiele osób zarabia z prowizjami więcej niż 7tys. miesięcznie; – firma dba o Klientów i pracowników; Всего хорошего:)

  Просмотр комментариев
 2. Auxilia является достойной работодателем. Массовая поддержка, мотивирующей атмосфере, справедливые и четкие правила работы. Выплата зависит от исхода этого матча, ale naprawdę nie można narzekać. Można się wiele nauczyć.

  Просмотр комментариев
 3. Ясно, że pracownicy stacjonarni lubią pisać peany na cześć.
  Rzeczywistość jednak skwierczy. Работа как работать , firma jak firma.
  Bez rewelacji. Są lepsze. I dużo lepiej płacące swoim współpracownikom. I tyle w temacie.

  Просмотр комментариев
  1. Ну это трудно, не совпадают, измените работу. Я бы порекомендовал 12 часов в день в пищу Перл декорации: blunotte, или электроники и бытовой техники. Моббинг, Шиканы, нереальные планы, нарезанный Ludzie клиентов, którym musisz włazić w tył, bo tego chce szefostwo, zero socjalu. To wszystko za 1500zł na rękę, chyba że jesteś mega świnią i potrafisz ludziom wcisnąć każdy chłam, to może zarobisz lepiej, ale niewykluczone, że pod koniec miesiąca uwalą Ci kilka stówek, z głupiego powodu, który się zawsze znajdzie. Auxilia to złoty pracodawca, uczciwy i wypłacalny w dodatku na czas, a o tym, że uzyskują w szybkim czasie, wysokie odszkodowania ludziom i nie lecą w kulki, to już nie wspomnę

   Просмотр комментариев
 4. Если вам интересно, czy warto starać się o pracę w Auxilii , чтобы прочитать эти несколько предложений ниже.
  Pracuję w niej od dłuższego czasu i trudno się do czegoś przyczepić. Wypłata na czas /jak wysoka, to już w dużej mierze zależy od Ciebie/, dają narzędzia pracy i świetne szkolenia kompleksowo przygotowujące do pracy w tej dość specyficznej branży. Poza tym możesz liczyć na wsparcie firmy w trudnych momentach
  Jeśli ktoś waha się, czy podjąć tutaj pracę, to ja Go zachęcam do związania się z tą kancelarią.
  I co niebagatelne w tej branży, Twój przyszły klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi

  Просмотр комментариев
 5. Сотрудники и клиенты есть хороший. Auxilia достойной, Уход за каждого человека. Вы можете разработать, można też śmiało zatrudnić ich do walki o odszkodowanie, dużo wygrywają. Dobre podejście do klientów, pracownicy pomocni, uśmiechnięci i od razu widać, że pracują w dobrych warunkach. Nie zmieniają się też za często a to też o czymś świadczy. Polecam jako pracodawcę jak i firmę z najlepszą kancelarią prawniczą, na rynku od wielu lat. Stabilna firma.

  Просмотр комментариев
  1. В 2011 r попал в аварию. Od tego czasu mam przyjemność współpracować Auxilią. Wywalczyli dla mnie wysokie odszkodowanie-a sprawa była trudna (niezapięty ремень).Oczywiście odwiedziłem Firmę Auxlia na ul. Zaolziańskiej we Wrocławiu,poznałem osobiście wszystkich.To bardzo dobry -zgrany Zespół. Ja też prowadzę działalność gospodarczą(od 1991r) co prawda w innej branży( elektroenergetyka i teletechnika) i wiem kiedy pracownicy i klienci są zadowoleni.
   Pozdrawiam cały Personel Auxili
   Roman Chomik

   Просмотр комментариев
  2. Атмосфера работы

   0.00

   Отношения с лидерами

   0.00

   Возможности обучения и развития

   1.00

   Uśmiałem się szczerze ! Pozwolę sobie mieć zgoła odmienne zdanie !
   Ale trudno, niech inni też popróbują tegomiodu”, czemu mają
   mieć lżej
   Да, kancelaria dobra dla klientów, ale pracownicy przychodzą i
   odchodzą na okrągło. Наверное, że kogoś interesuje zatrudnienie na 3 или
   6 месяцев.
   No i prawie symboliczna kasa w stosunku do zarobków u konkurencji.

   Просмотр комментариев

Оставь ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Используйте эти ползунки, чтобы оценить по шкале от 0 Кому 10:
0- неправильно; 5- в среднем,; 10- Прекрасно

Условия предоставления услуг