Sp автомобилей. о.о., заработок

Zarobki w Automobilis Sp. о.о.- удовлетворения реальных доходов в этой компании на форуме информации о неравенства в оплате труда. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Automobilis Sp. о.о.?

Проверить какие вознаграждения у вас есть шанс с работодателем. Как высоко оплачиваются в заработную плату и на регулярной основе.

Вы работали, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. о.о.? написать отзыв о вашей заработной платы, который вы можете ожидать, чтобы работать здесь. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. o..

Najnowsza opinia o Automobilis Sp. о.о., заработок:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pens[Читайте ниже]

Компания занимается на рынке труда
Форум
Работодатель профиль
Места работы

Помогите нам создать независимый авторитетный портал для работодателей и оставить ваше истинное мнение анонимно, потому что это очень важно- Не верю – Читайте наш манифест и цель того, что мы представляем сайт SuperPracodawca.pl!стиль ="дисплей:Встроенный блок;ширина:336PX;Высота:280PX"
Клиент данных ad ="CA-паб-2547454991300141"
данных ад слот ="8675173714">


Вы являетесь работодателем?
- получить активное участие в обсуждении! Даже негативные комментарии может стать мотивацией для изменения к лучшему - Подумайте о реакции в ходе нынешней дискуссии. Хорошее мнение и желание изменить может привлечь новых, мотивированный персонал.
У вас есть предложение о работе? Воспользуйтесь нашими предложениями и Поместите их на нашем сайте

2 мысли о»Sp автомобилей. о.о., заработок”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 Кому 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  Просмотр комментариев
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  Просмотр комментариев

Оставь ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Используйте эти ползунки, чтобы оценить по шкале от 0 Кому 10:
0- неправильно; 5- в среднем,; 10- Прекрасно

Условия предоставления услуг

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.