Randstad Polska (Oddzial Gliwice), opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Randstad Polska (Oddzial Gliwice). Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Randstad Polska (Oddzial Gliwice) jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Randstad Polska (Oddzial Gliwice)? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Randstad Polska (Oddzial Gliwice)

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Randstad Polska (Oddzial Gliwice):

Witam wszystkich i przestrzegam do wyjazdu do pracy do Holandii przez firmę RAMSTAD z Gliwic.Wszystkie sprawy związne z pracą załatwiane przy kawie która pani proponuje.Chodzi ogólnie o podpisanie umowy,a ile ta kobieta dostała za zawarcie u Jacek
nie polecam pracy przez firme randstad w Gliwicach sa pracownicy niekompetentni i nie uczciwi, braki w wyplatach nie wyjasnione poprostu jedno wielkie oszustwopracownik
Więcej prawdziwych opinii o Randstad Polska (Oddzial Gliwice) znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Randstad Polska (Oddzial Gliwice)

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Randstad Polska (Oddzial Gliwice), opinie

Randstad Polska (Oddzial Gliwice), opinie
0.4

Atmosfera pracy

0.3 /10

Relacje z przelozonymi

0.3 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.5 /10

Jedna opinia o “Randstad Polska (Oddzial Gliwice), opinie”

 1. Witam wszystkich i przestrzegam do wyjazdu do pracy do Holandii przez firmę RAMSTAD z Gliwic.Wszystkie sprawy związne z pracą załatwiane przy kawie która pani proponuje.Chodzi ogólnie o podpisanie umowy,a ile ta kobieta dostała za zawarcie u mowy???Wyjechałem w maju na pracę czekałem trzy dni,okazało się że pracujemy za ludzi którzy mają urlopy,mało tego mieszkałem z osobami którzy ćpali a na koniec zostałem wyrzucony z domku i dwa dni przenocowałem pod chmurką.Sama PATOLOGIA!Nie polecam.

  View Comment
 2. Atmosfera pracy

  0.30

  Relacje z przelozonymi

  0.30

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.50

  nie polecam pracy przez firme randstad w Gliwicach sa pracownicy niekompetentni i nie uczciwi, braki w wyplatach nie wyjasnione poprostu jedno wielkie oszustwo

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu