Heisterkamp transporte SP. Z O.o.. z o.o., ganhos

Zarobki w Heisterkamp Transport Sp. z o.o.- conhecer as informações de salários reais nesta empresa no fórum sobre as disparidades salariais. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Heisterkamp Transport Sp. z o.o.?

Confira o que a remuneração Você tem uma chance com o empregador. Quão alto são os salários e são pagos em uma base regular.

Você trabalhou, zarabiałeś w firmie Heisterkamp Transport Sp. z o.o.? para escrever uma resenha sobre o seu salário que você pode esperar para estar trabalhando aqui. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Heisterkamp Transport Sp. OO.

Najnowsza opinia o Heisterkamp Transport Sp. z o.o., ganhos:

Witam właśnie otrzymałem wypłatę za trzy tygodnie pracy ok. 800,00 złotych a jak sie przyjmowałem obiecywali że za trzy tygodnie zarobie 5,900,00zl tak ze proszę państwa OMIJAC TA FIRME obiecują gruszki na wierzbie i myślą naprawdę ze POLACY to debile i nie wiedza lub nie umia liczyc tak że zafundowale sobie wycieczkę na koszt włas[Leia mais abaixo]

A empresa lida com o mercado de trabalho
Fórum
Perfil do empregador
Locais de trabalho

Nos ajudar a criar um portal respeitável independente para os empregadores e deixe a sua opinião verdadeira anonimamente porque é muito importante- Não acredito – Leia nosso Manifesto e o propósito do que nós encaramos o site SuperPracodawca.pl!estilo ="exibir:inline-block;a largura da:336PX;altura:280PX"
dados-anúncio-cliente ="CA-pub-2547454991300141"
dados-anúncio-slot ="8675173714">


Você é um empregador?
- envolver-se activamente na discussão! Até mesmo os comentários negativos podem tornar-se uma motivação para mudar para melhor - Acho que a resposta na discussão atual sobre. Sua opinião e desejo de mudar podem atrair novos, funcionários motivados.
Você tem uma oferta de emprego? Aproveite nossas ofertas e colocá-los em nosso site

2 reflexões sobre"Heisterkamp transporte SP. Z O.o.. z o.o., ganhos”

Heisterkamp transporte SP. Z O.o.. z o.o., ganhos

0.1

Satisfação com salário

1/10

  Pagamentos Regularnosc

  1/10

   O montante do prémio

   1/10
    1. To firma ,która uważa nas, Polaków za niewolników . Auta są w opłakanym stanie,bez klimy i lodówek .często trzeba wyjeżdżać z bazy z usterkami, dyspozytorzy zapewniają ze po drodze gdzieś sie naprawi. Teraz doszły dojazdy tymi nieszczesnymi busami, nasze rzeczy stlamszone po sam dach,podróż trwa b.dlugo.Większość z nas szuka pracy,bo w hkp zadnej motywacji już nie ma, no i kasa też nie jest najlepsza.Przez busy strace 400 Euro, bo woziłem też kolegę .Zostanie goła pensyjka !

     Comentário de exibição
     1. Witam właśnie otrzymałem wypłatę za trzy tygodnie pracy ok. 800,00 złotych a jak sie przyjmowałem obiecywali że za trzy tygodnie zarobie 5,900,00zl tak ze proszę państwa OMIJAC TA FIRME obiecują gruszki na wierzbie i myślą naprawdę ze POLACY to debile i nie wiedza lub nie umia liczyc tak że zafundowale sobie wycieczkę na koszt własny z wyżywieniem moim i spaniem w budzie i tyraniem dla tej firmy a zaplaty za to nie ma !!! Tak wiec zamiast zarobić dolożylem z własnej kasy bo nawet za to ze pojechałem do szczecina nie zwrócili mi kasy mimo ze panie z ich biura obiecywali zwrot to wszystko kłamstwo tak ze ta ide do sądu i otrzegam potencjanych przyszłych pracowników nie pchajcie sie do tych oszustów ,a co do dojazdow tymi busami to masakra brak ogrzewania dla pasażerów taborety zamiast siedzen i jazda przeciętnie ok 22godzin w tragicznych warunkach ,a planerzy ze szczecina to banda wyzyskiwaczy zmuszajacy kierowców do przeginania czasu pracy i mający w dupie wszelkie przepisy a jak kierowca dostanie mandat to mówią że to jego wina więc nie polecam !!!

      Comentário de exibição

    Deixar uma resposta

    Seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados *

    Use os controles deslizantes para Avalie numa escala de 0 Para 10:
    0- errado; 5- em média,; 10- grande

    Termos de serviço

    Moderação de comentário está habilitada. Seu comentário pode demorar algum tempo para aparecer.