Automobilis Sp. z o.o., ganhos

Zarobki w Automobilis Sp. z o.o.- conhecer as informações de salários reais nesta empresa no fórum sobre as disparidades salariais. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Automobilis Sp. z o.o.?

Confira o que a remuneração Você tem uma chance com o empregador. Quão alto são os salários e são pagos em uma base regular.

Você trabalhou, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. z o.o.? para escrever uma resenha sobre o seu salário que você pode esperar para estar trabalhando aqui. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. OO.

Najnowsza opinia o Automobilis Sp. z o.o., ganhos:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pens[Leia mais abaixo]

A empresa lida com o mercado de trabalho
Fórum
Perfil do empregador
Locais de trabalho

Nos ajudar a criar um portal respeitável independente para os empregadores e deixe a sua opinião verdadeira anonimamente porque é muito importante- Não acredito – Leia nosso Manifesto e o propósito do que nós encaramos o site SuperPracodawca.pl!estilo ="exibir:inline-block;a largura da:336PX;altura:280PX"
dados-anúncio-cliente ="CA-pub-2547454991300141"
dados-anúncio-slot ="8675173714">


Você é um empregador?
- envolver-se activamente na discussão! Até mesmo os comentários negativos podem tornar-se uma motivação para mudar para melhor - Acho que a resposta na discussão atual sobre. Sua opinião e desejo de mudar podem atrair novos, funcionários motivados.
Você tem uma oferta de emprego? Aproveite nossas ofertas e colocá-los em nosso site

2 reflexões sobre"Automobilis Sp. z o.o., ganhos”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 Para 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  Comentário de exibição
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  Comentário de exibição

Deixar uma resposta

Seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados *

Use os controles deslizantes para Avalie numa escala de 0 Para 10:
0- errado; 5- em média,; 10- grande

Termos de serviço

Moderação de comentário está habilitada. Seu comentário pode demorar algum tempo para aparecer.