PreZero Polska Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w PreZero Polska Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o PreZero Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w PreZero Polska Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w PreZero Polska Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o PreZero Polska Sp. z o.o.:

Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak niewolnicy i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki Stanley
Jedna z gorszych firm!!! A przynajmniej w Radomiu traktowanie pracowników jak niewolników którzy utrzymują tą firmę. Zwalnianie łudzi bez powodu, powinni się zainteresować osobami ma kierowniczych stanowiskach którzy rujnują tą firmę a s
Firma na średnim poziomie jeśli chodzi o zarobki i traktowanie ludzi. Zarobki są zróżnicowane ze względu na wykonywany charakter pracy:
Pracownicy EBS – chwała im za to że w ogóle chcą pracować na wysypisku, w smrodzie i zapyleniu.
ŁadoEdward
Więcej prawdziwych opinii o PreZero Polska Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o PreZero Polska Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
PreZero Polska Sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Specjalista (Mid / Regular), (Poznan): Operator suwnicy, opub. 2023/03 przez PreZero Polska Sp. z o.o. .
 • Mlodszy specjalista (Junior), (Warszawa): Mlodszy Specjalista ds. Obslugi Klienta i Reklamacji, opub. 2022/05 przez PreZero Polska Sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (Kielcz (pow. nowosolski)): Specjalista ds. administracyjno-handlowych, opub. 2021/12 przez PreZero Polska Sp. z o.o. .
 • Kierownik / Koordynator, (Chorzów): Lider Zespolu Plac, opub. 2021/12 przez PreZero Polska Sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (Knurów): Specjalista ds. Kadr i Plac, opub. 2020/11 przez PreZero Polska Sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy PreZero Polska Sp. z o.o….

  Profil pracodawcy
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w PreZero Polska Sp. z o.o.:

  • Poznan
  • Warszawa
  • Kielcz (pow. nowosolski)
  • Chorzów
  • Knurów

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  4 myśli nt. „PreZero Polska Sp. z o.o., opinie”

  1. Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak niewolnicy i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki zwykłym pracownikom którzy na nich tyrają po 10-13 h za marne grosze .

  2. Jedna z gorszych firm!!! A przynajmniej w Radomiu traktowanie pracowników jak niewolników którzy utrzymują tą firmę. Zwalnianie łudzi bez powodu, powinni się zainteresować osobami ma kierowniczych stanowiskach którzy rujnują tą firmę a szczególnie Panią
   Prezes która ma za nic swoich pracowników i ich ciężką pracę za marne wynagrodzenie.

  3. Firma na średnim poziomie jeśli chodzi o zarobki i traktowanie ludzi. Zarobki są zróżnicowane ze względu na wykonywany charakter pracy:
   Pracownicy EBS – chwała im za to że w ogóle chcą pracować na wysypisku, w smrodzie i zapyleniu.
   Ładowacze – ci pracownicy zazwyczaj bez wykształcenia lub z wykształceniem podstawowym zarabiają najmniej ale do powiedzenia mają najwięcej i na wszystkim znają się najlepiej-ich rzeczywisty czas pracy w ciągu dnia to max 4 godziny-są mistrzami narzekania i kombinowania jak przyrobić na „boku” wywożąc to i tamto od klientów.
   Kierowcy – ten segment pracowników jest bardzo różnorodny, jeden wykonuje najtrudniejsze zlecenia bez mrugnięcia okiem inny z najprostszym zadaniem ma problem o poświęca na to całą dniówkę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie