Praca Czeka Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Praca Czeka Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Praca Czeka Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Praca Czeka Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Praca Czeka Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Praca Czeka Sp. z o.o.:

Firma mydlila oczy swietna praca i pelnym uposazeniem na miejscu. Po 3 dniach walki o obiecane ubrania robocze doczekalem sie kierownika ktory mial sprawdzic moje umiejetnosci. Umowilismy sie ze jedziemy jutro rano razem na budowe, a po godzinie dostPorażka
W moim przypadku było tak .
Firma Nimaz upadała , pracownicy masowo uciekali więc i ja z znajomym znaleźliśmy sobie lepsza ofertę . Po tym jak kierownik dowiedział się o tym że planujemy zmienić pracę , wyrzucił nas w trybie natychmiastoByły pracownik Nimazu
Firma nie wypłaca zapracowanych pieniędzy ,tłumacząc sie nie uczciwością duńskich pracodawców.Mam zamiar ich o tym poinformować.I składam sprawę na prokuraturę i sądu pracy .Omijajcie ta agencje !Brak wypłaty za prace i poniżanie ludzi ubiegających sie o swoje wynagrodzenie!
Więcej prawdziwych opinii o Praca Czeka Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Praca Czeka Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Praca Czeka Sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Kierownik, (Tuchom (pow. kartuski)): Lider Obslugi Technicznej, opub. 2020/03 przez Praca Czeka Sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy Praca Czeka Sp. z o.o….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których Praca Czeka Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Łańcuch dostaw
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w Praca Czeka Sp. z o.o.:

  • Tuchom (pow. kartuski)

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  3 myśli nt. „Praca Czeka Sp. z o.o., opinie”

  1. Firma mydlila oczy swietna praca i pelnym uposazeniem na miejscu. Po 3 dniach walki o obiecane ubrania robocze doczekalem sie kierownika ktory mial sprawdzic moje umiejetnosci. Umowilismy sie ze jedziemy jutro rano razem na budowe, a po godzinie dostalem telefon od menadzerki, ze otrzymala informacje o moim jutrzejszym powrocie do Polski. Gwarantowane pyszne jedzenie jest ochydne, pelne soli i czesto sa to pomieszanie dania z poprzednich dni. Odradzam kazdemu wspolprace z firma Nimaz. Tylko stracicie czas i nerwy

  2. W moim przypadku było tak .
   Firma Nimaz upadała , pracownicy masowo uciekali więc i ja z znajomym znaleźliśmy sobie lepsza ofertę . Po tym jak kierownik dowiedział się o tym że planujemy zmienić pracę , wyrzucił nas w trybie natychmiastowym z hotelu … Usłyszeliśmy że najchętniej to by nam jeszcze naje… Nie obchodziło go również że jesteśmy w obcym państwie bez dachu nad głową . Odradzam wszystkim ta firmę . Po za tym warunki i płaca daleka nawet od minimalnych stawek duńskich .

  3. Brak wypłaty za prace i poniżanie ludzi ubiegających sie o swoje wynagrodzenie! pisze:

   Firma nie wypłaca zapracowanych pieniędzy ,tłumacząc sie nie uczciwością duńskich pracodawców.Mam zamiar ich o tym poinformować.I składam sprawę na prokuraturę i sądu pracy .Omijajcie ta agencje !

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie