Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="2286195338">


Najnowsza opinia o Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o., opinie:

Firma z ogromny potencjałem niestety zarządzana przez osoby nieakceptujace zmian jak równiez bez doświadczenia w innych firmach. Pozycja rynkowa jest odpowiednia do jakości kadry zarządzającej. Jesli jestes osoba, która nastawiona jest na rozwój i uczenie sie od innych,unikaj tego miejsca z cała przykrością musze przyznać, ze jedyna mo…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o., opinie

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o., opinie
2.2

Atmosfera pracy

3.8 /10

Relacje z przelozonymi

2.9 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.0 /10

Brak opinii o “Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o., opinie”

 1. Atmosfera pracy

  3.80

  Relacje z przelozonymi

  2.90

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.00

  Firma z ogromny potencjałem niestety zarządzana przez osoby nieakceptujace zmian jak równiez bez doświadczenia w innych firmach. Pozycja rynkowa jest odpowiednia do jakości kadry zarządzającej. Jesli jestes osoba, która nastawiona jest na rozwój i uczenie sie od innych,unikaj tego miejsca z cała przykrością musze przyznać, ze jedyna mocna strona jest atmosfera niewiele wymaga sie od pracowników w związku z czym panuje bardzo mocne rozluźnienie. Warto tez sie upewnic podczas zatrudniania czy nie zostanie sie umieszczonym w pokoju bez okien- to nie jest żart !ogolna ocena mocne 3.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu