P. DUSSMANN Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w P. DUSSMANN Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o P. DUSSMANN Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w P. DUSSMANN Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w P. DUSSMANN Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o P. DUSSMANN Sp. z o.o.:

Firma daje ogloszenie robisz jeden dzien i ci dziekuje bo niby sie nie sprawdziles i to bylo szkolenie, i ci nie placa bo robisz na gebe bez umowymarian
Firma Dussmann może i była dobra ale nie za rządów które są teraz szczególnie na WOLA PARK . Nie polecam tam pracy to jak tam są traktowani ludzie to przechodzi wszystkie oczekiwania .Zwalniają ludzi kiedy chcą i pod byle pretekstem lub jakWarszawa
Firma Dussman to iść „profesjonalna” korporacja, która najpierw łowi potrzebujących pracy ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, umówmy się, dlatego, że są z tego niezłe pieniądze z PFRONu, naobiecuje dogodnych warunków pracy a potemZszokowana
Więcej prawdziwych opinii o P. DUSSMANN Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o P. DUSSMANN Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

P. DUSSMANN Sp. z o.o., opinie

P. DUSSMANN Sp. z o.o., opinie
0

Atmosfera pracy

0.0 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.0 /10

Dwie opinie o “P. DUSSMANN Sp. z o.o., opinie”

 1. Firma daje ogloszenie robisz jeden dzien i ci dziekuje bo niby sie nie sprawdziles i to bylo szkolenie, i ci nie placa bo robisz na gebe bez umowy

  View Comment
 2. Atmosfera pracy

  0.00

  Relacje z przelozonymi

  0.10

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.00

  Firma Dussmann może i była dobra ale nie za rządów które są teraz szczególnie na WOLA PARK . Nie polecam tam pracy to jak tam są traktowani ludzie to przechodzi wszystkie oczekiwania .Zwalniają ludzi kiedy chcą i pod byle pretekstem lub jak nie ściemniasz tak jak chcą.Ludzie miedzy sobą tylko rozmawiają bo tak to się boją nawet oddychać. Bo za robiem stoi kierowniczka i podsłuchuje co ludzie o niej sądzą .Zatrudniana jest w wiekszości Ukraina bo oni nic nie powiedzą bo i tak mało rozumieją.Tu jest jak w ruletce

  View Comment
 3. Atmosfera pracy

  0.00

  Relacje z przelozonymi

  0.00

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.00

  Firma Dussman to iść „profesjonalna” korporacja, która najpierw łowi potrzebujących pracy ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, umówmy się, dlatego, że są z tego niezłe pieniądze z PFRONu, naobiecuje dogodnych warunków pracy a potem z wielkim rozczarowaniem dziękuje za współpracę bo okazało się że opinia lekarska medycyny pracy nie wypisała PEŁNEJ sprawności do pracy człowieka niepełnosprawnego. ABSURD i PARADOKS!
  Miało być: 7 godzin pracy – tylko w dzień, w dogodnym i dostosowanym miejscu pracy, recepcja, ochrona budynku, po czym na miejscu zastane zostają: 12 godzin pracy (tłumaczenie kierownika, że nie można dać 7 godzin bo wtedy na 5 godzin musiałby zatrudnić drugą osobę), łażenie po parkingu samochodowym jak pies, upomnienia za trzymanie rąk w kieszeni jak w jakimś wojsku, obserwowanie na kamerach każdego ruchu – kierowniczka nadzoruje wszystko na telefonie, tytułowanie jakiś pożal się Boże młodzieniaszków DOWÓDCAMI zmiany i „uprzejme” zwracanie uwagi jeden pracownik drugiemu. Nie wspomnę już raczej bo to temat dla Państwowej inspekcji pracy o tym, że pracownik z orzeczenie o niepełnosprawności został przydzielony do grafiku i pracy przed wykonaniem badań medycznych oraz bez podpisania umowy – to się nazywa branie odpowiedzialności za pracownika. Niby duża firma, niby znana, a takie rzeczy to złodziejstwo i krętactwo.
  Po wykonaniu badań w dziale kadr pada tylko stwierdzenie „Przepraszam, no ale to my nie mamy stanowiska dla Pana w takim razie” dlaczego? bo lekarz wpisał że orzeczony z niepełnosprawnością na prawdę wymaga dostosowania miejsca pracy…
  Co do kierownictwa: niesłowność, nie przyjeżdżanie na miejsce spotkania zgodnie z obietnicą, oszukiwanie na rozmowie rekrutacyjnej co do warunków pracy, nieodbieranie telefonów, całkowity brak zorganizowania miejsce pracy i dokumentacji do rozpoczęcia pracy. Wykonanie badań lekarskich dawno po rozpoczęciu grafiku i komentarz: „jakoś się dogadamy z tymi kilkoma dniami, ale datę na umowie wpisze od dnia badań”

  View Comment
 4. Jestem zatrudniona w Dussmannie od 3 lat. Czasem jest dużo pracy i trzeba się wyrabiać, ale ogólnie praca jest w porządku i ludzie też. Kierownicy są wymagający, ale życzliwi.

  View Comment
 5. Pracuję na umowę zlecenie, w miesiącu mam bardzo dużo godzin (jeśli ktoś chce to jest możliwość dodatkowej pracy) i pensję mam naprawdę przyzwoitą. Kierownictwo jak to kierownictwo, nie może być ciągle miłe, ale ze swojej strony nie spotkałem się z szykanowaniem, obrażaniem czy poniżaniem. Ba, spotkałem się nawet z sytuacją gdzie pomogli jednemu z pracownikowi gdy ten miał problemy rodzinne.

  View Comment
 6. Solidna firma, dobra płaca (mozliwość dostania bonusów za dobrze wykonaną pracę), strój służbowy i kierownictwo, które jest wyrozumiałem. Czego chcieć więcej? Polecam.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu