Oney Polska S.A., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracodawcy Oney Polska S.A.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Oney Polska S.A.!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Oney Polska S.A.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Oney Polska S.A.

Najnowsza opinia o Oney Polska S.A., opinie:

Pracowałam w Oney ładnych parę lat. Zaczęłam nie mając żadnego doświadczenia, a skończyłam na stanowisku managera. Są więc szanse na rozwój i to bardzo dynamiczny. Praca nie jest łatwa , trzeba się mocno przyłożyć, żeby brać premie, ale nie jest to coś nieosiągalnego. Nastawienie ma bardzo duży wpływ na realizację. Pracowa…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Jedna opinia o “Oney Polska S.A., opinie”

Oney Polska S.A., opinie

10

Atmosfera pracy

100/10

  Relacje z przelozonymi

  100/10

   Mozliwosci rozwoju i szkolen

   100/10
    1. Atmosfera pracy

     10

     Relacje z przelozonymi

     10

     Mozliwosci rozwoju i szkolen

     10

     Pracowałam w Oney ładnych parę lat. Zaczęłam nie mając żadnego doświadczenia, a skończyłam na stanowisku managera. Są więc szanse na rozwój i to bardzo dynamiczny. Praca nie jest łatwa , trzeba się mocno przyłożyć, żeby brać premie, ale nie jest to coś nieosiągalnego. Nastawienie ma bardzo duży wpływ na realizację. Pracowałam z ludźmi , których nigdy nie zapomnę- bywało różnie, ale zawsze umieliśmy się porozumieć :) Było wesoło, było się z czego pośmiać… Fajna jest pani dyrektor departamentu sprzedaży .Potrafi zatrząść wszystkimi regionalnymi :) Jak ma przyjechać, to nawet trawę maluje się na zielono :) Ale naprawdę to bardzo konkretna, bezpośrednia i dająca się lubić osoba. Pozdrawiam!
     Żal mi trochę Firmy, czytając negatywne komentarze. Nie wszystkie są bezpodstawne… Jednak uważam, że warto dać Oney szansę i przekonać się na własnej skórze, jak tam naprawdę jest. Wypłata zawsze na czas, dodatki świąteczne, urlopowe, dofinansowania, zapomogi, konkursy… Nie tylko sama premia do zdobycia. Ja tutaj wiele się nauczyłam , bardzo rozwinęłam i nie żałuję, że poświęciłam Firmie tyle czasu. W pewnym momencie po prostu przestało nam być po drodze…
     Życzę Oney powodzenia i aby ci, którym praca się podobała, napisali o tym ;)

     View Comment
    2. Przeszłam kilkuetapową rekrutację, chociaż mam kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowych i polskich firmach, a aplikowałam na zwykłego sprzedawcę. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w alei centrum handlowego. Zaproponowano mi etat i stanowisko starszego sprzedawcy z wynagrodzeniem 2780 brutto (niecałe 2 tys. zł. netto)! Dostałam skierowanie na badania, z których większość wykonałam. Przed ostatnią wizytą u lekarza, w niedzielny wieczór (!) dostałam sms z informacją, że niestety muszą przerwać proces rekrutacji. Byłam przekonana, że proces rekrutacji został zakończony, kiedy obie strony wyraziły zgodę na współpracę, ale menager firmy Oney przekonywał mnie, że rekrutacja kończy sie w momencie podpisania umowy.
     Nikt z Oney nie odważył się zadzwonić do mnie, wytłumaczyć, przeprosić, bo sms w niedzielny wieczór to nie jest chyba odpowiednia forma załatwiania takich spraw. Ostatecznie poinformowano mnie, że nie będę zatrudniona, ponieważ przyjęto osobę z naboru wewnętrznego. To było kilka dni temu, a dzisiaj znowu widzę kolejne ogłoszenia o naborze pracowników. Strasznie to wszystko słabe.
     Mam trzydziestoletni staż pracy, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ignorancją, niekompetencją i brakiem szacunku. Straciłam nie tylko czas i pieniądze.

     View Comment
    3. Pracowałam, przez rok czasu. Zarobki jak na managera 2, 3 punktów -bardzo małe, przy odpowiedzialności ogromnej!Regionalni zwalają całą pracę na managera. Często musiałam pracować na swoim wolnym. Jesteś wszystkim musisz sprzatać, prać brudne krzesła, szorować szzafki,odpowiadać za skarbiec,kierować pracownikami jeśli ich masz… Nikt nie chce pracowac na umowe zlecenie za najniższą krajową przez 7 dni w tyg od 7:30 -22 – Czyli kierujesz sama sobą i ciągła nagana od przełożonej ,że żle,że za mało….. Rotacja pracowników ogromna! dlatego jako kierownik musisz siedzieć na sprzedaży i sprzedawać -czyli manager =doradca finansowy.

     View Comment
    4. Pracowałam tam jako manager przez 3 lata. Zarobki 2100 brutto a ciśnienie z góry jest niewyobrażalne. Osoby które pracowały tam jako sprzedawcy zarabiały tam najniższą krajową (tyle samo co pani z biedronki na kasie ) Cel żeby wyrobić premie był nie do przekroczenia.

     View Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
    0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

    Regulamin serwisu

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.