NITROERG S.A., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w NITROERG S.A.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o NITROERG S.A. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w NITROERG S.A.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w NITROERG S.A.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o NITROERG S.A.:

wypłaty zawsze w terminie, zarobki w miejscu od 10 lat. Praca fizyczna, trzeba tony przerzucić, cały czas w pełnej koncentracji. praca w pomieszczeniach i na dworze, co niektórych boli głowa z powodu szkodliwych substancji .Ciekawe jak dziadkipracownik
Więcej prawdziwych opinii o NITROERG S.A. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o NITROERG S.A.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

NITROERG S.A., opinie

NITROERG S.A., opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “NITROERG S.A., opinie”

  1. wypłaty zawsze w terminie, zarobki w miejscu od 10 lat. Praca fizyczna, trzeba tony przerzucić, cały czas w pełnej koncentracji. praca w pomieszczeniach i na dworze, co niektórych boli głowa z powodu szkodliwych substancji .Ciekawe jak dziadki 67-letnie daj rade ? Niema szans na podwyżki ,polityka wynagrodzeń beznadziejna dla pracowników fizycznych, jedyne wyjątki jeżeli się ma wysoce postawionych przyjaciół, to w Nitroergu pozostałości z PRL-u.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu