Neox s.c. Marek Błaszczak, Bogdan Jarzyna, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Neox s.c. Marek Błaszczak. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Neox s.c. Marek Błaszczak jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Neox s.c. Marek Błaszczak? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Neox s.c. Marek Błaszczak

Najnowsza opinia o Neox s.c. Marek Błaszczak, Bogdan Jarzyna, opinie:

To niezwykle ciekawe co pisze „PITER”. Bardzo łatwo jest bluzgać pozostając anonimowym. Tu na forum jesteś anonimowym, Bo domyślam się że jesteś Piotr P. Taki mały palant co dokuczał kalekiemu windowemu i przez to wyleciałeś z hukiem! Krnąbrny i złośliwy. Jak podłym trzeba być żeby dokuczać kalece?
Zawsze staramy się żeby waru…
[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Neox s.c. Marek Blaszczak, Bogdan Jarzyna, opinie

Neox s.c. Marek Blaszczak, Bogdan Jarzyna, opinie
0.4

Atmosfera pracy

0.9 /10

Relacje z przelozonymi

0.2 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.2 /10

Jedna opinia o “Neox s.c. Marek Błaszczak, Bogdan Jarzyna, opinie”

 1. Atmosfera pracy

  0.90

  Relacje z przelozonymi

  0.20

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.20

  Pracowałem dość długo.Jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić jak to jest być ofiarą mobbingu to gorąco polecam firmę dla masochistów. O to definicja mobbingu dla tych którzy doświadczyli tego ale nawet o tym nie wiedzieli:
  mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).

  View Comment
  1. To niezwykle ciekawe co pisze „PITER”. Bardzo łatwo jest bluzgać pozostając anonimowym. Tu na forum jesteś anonimowym, Bo domyślam się że jesteś Piotr P. Taki mały palant co dokuczał kalekiemu windowemu i przez to wyleciałeś z hukiem! Krnąbrny i złośliwy. Jak podłym trzeba być żeby dokuczać kalece?
   Zawsze staramy się żeby warunki pracy i atmosfera była dobra. To dla nas priorytety. O tym że jest nie tylko dobrze ale i bardzo dobrze świadczy to, że 80% załogi to wieloletni pracownicy. Oddani i sumienni, a MY odwdzięczamy się tym samym.
   Pozdrawiam Was i dziękuję za dobre słowa.
   Marek

   View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu