MIRBUD S.A., zarobki

Zarobki w MIRBUD S.A.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w MIRBUD S.A.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie MIRBUD S.A.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w MIRBUD S.A.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o MIRBUD S.A.:

Moja firma była podwykonawcą dla firmy Mirbud, odtrzymałem zaliczkę na materiały, w trakcie wykonania wszystko wyglądało profesjonalnie i pewnie, chociaż traktowanie podwykonawców to starożytny egipt. Panującą w tej firmie normą jest, żokradziony podwykonawca
Więcej prawdziwych opinii o MIRBUD S.A. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o MIRBUD S.A.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

MIRBUD S.A., zarobki

MIRBUD S.A., zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.1 /10

Regularnosc wyplat

0.1 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “MIRBUD S.A., zarobki”

  1. Moja firma była podwykonawcą dla firmy Mirbud, odtrzymałem zaliczkę na materiały, w trakcie wykonania wszystko wyglądało profesjonalnie i pewnie, chociaż traktowanie podwykonawców to starożytny egipt. Panującą w tej firmie normą jest, że podwykonawcy podpisują dokumenty inblanko i może wrócą od szefa podpisane, może nie, nigdy nie wiadomo kiedy np – aneks do umowy rozszerzający zakres prac (a co za tym idzie kwotę należności) może wrócić w temrminie wykonania pracy, może nie wrócić.. zazwyczaj nie wraca a pracę trzeba wykonać pod groźbą nie dotrzymania terminu (dzięki czemu niewolnictwo odbywa się w pełni legalnie, bo przecież skoro robota wykonana a aneks do tej pory nie wrócił podpisany to czemu by za niego płacić) :) Od roku czekam na zapłatę sa swoją pracę (moim pracownikom musiałem niestety wypłacić pieniądze z własnej kieszeni) i co miesiąc słyszę, że już pod koniec następnego miesiąca nastąpi rozliczenie. Każdorazowo na wezwanie do zapłaty reagują jakąś nową notą obciążeniową (w trybie oświadczenia, że ta wypłata na którą czekam już rok została właśnie uszczuplona o jakąś kolejną kwotę). Odbiory końcowe nie zostały podpisane przez ponad pół roku po otwarciu obiektu. Reasumując, współpraca z tą firma to świetny sposób na stracenie kilku miesięcy życia i stracenie dużej kwoty pienieżnej oraz absolutnie zerowe szanse na uczciwy zarobek. Przestrzegam, bo po podpisaniu umowy nie ma się już jak przed nimi obronić. Pozdrawiam

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu