Metro Services PL, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Metro Services PL. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Metro Services PL jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Metro Services PL? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Metro Services PL

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Metro Services PL:

Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w świętaZniesmaczony
Więcej prawdziwych opinii o Metro Services PL znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Metro Services PL

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Metro Services PL, opinie

Metro Services PL, opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “Metro Services PL, opinie”

  1. Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w święta to norma.
    Dużym atutem pracy w tej firmie są jej pracownicy, którzy z każdym miesiącem niestety odchodzą i to często nie w pojedynkę. Na ich miejsce zatrudniani są studenci i absolwenci bez doświadczenia. To się ceni, bo dają pracę osobą, którym w obecnych czasach start jest bardzo utrudniony. Natomiast nie mają przygotowanego zaplecza szkoleniowego i niestety skutek jest gorszy niż można się spodziewać. Pracownicy ze stażem nie są doceniani. System oceny rocznej jest jedynie na papierze, w rzeczywistości ocena pracownika przez kierownictwo niższego szczebla jest nierzetelna i niewspółmierna do zapisów w regulaminie. Wprowadzana w życie zaczyna być polityka odbioru nadgodzin w częściach, tak by pracownik nie mógł odebrać całego dnia, jeżeli pracodawca zwalnia pracownika z obowiązku wykonywania pracy w związku z awarią w zakładzie pracy to niestety pracownik musi odpracować ten czas. Przekraczane są limity pracy w nadgodzinach natomiast na papierze nadgodziny te są przepisywane na kolejne tygodnie tak by wszystko było zgodnie z przepisami.
    Reasumując atutów jest coraz mniej. Polecam studentom na start, ale też nie za długi. Im człowiek mniej się angażuje tym mniej jest rozczarowany.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu