MDDP Outsourcing, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w MDDP Outsourcing. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o MDDP Outsourcing jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w MDDP Outsourcing? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w MDDP Outsourcing

Najnowsza opinia o MDDP Outsourcing, opinie:

Pracuję w MDDP Outsourcing od pół roku i jestem zadowolona. Od razu po okresie próbnym dostałam umowę na czas nieokreślony, jestem zadowolona z pensji. Co prawda trzeba pracować pod dość silną presją czasu, ale mimo to atmosfera panująca w firmie jest bardzo przyjemna i zawsze można się zrelaksować na kawie i plotkach w kuchni :) Fi…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

MDDP Outsourcing, opinie

MDDP Outsourcing, opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “MDDP Outsourcing, opinie”

  1. Pracuję w MDDP Outsourcing od pół roku i jestem zadowolona. Od razu po okresie próbnym dostałam umowę na czas nieokreślony, jestem zadowolona z pensji. Co prawda trzeba pracować pod dość silną presją czasu, ale mimo to atmosfera panująca w firmie jest bardzo przyjemna i zawsze można się zrelaksować na kawie i plotkach w kuchni :) Firma oferuje kartę multisport oraz pakiet medyczny po okresie próbnym.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu