KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o., oferty pracy

Lista ofert pracy w KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.na forum z prawdziwymi komentarzami i opiniami o zarobkach. Chciałbyś/abyś pracować w KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.? Interesują Cię oferty pracy?

Może firma sama się do Ciebie odezwie!. Łatwo i bez problemu znajdziesz ostatnio publikowane oferty pracy dla KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. i opinie.

Zostaw swoja ofertę wraz z krótkim opisem dlaczego akurat ta oferta Cię interesuje. Zostaw swój poprawny adres email by móc się z Tobą skontaktować.Zostaw opinię i daj znać kiedy była aktywna i czy ta oferta jest jeszcze aktualna do KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.

Więcej prawdziwych opinii o KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, oferty pracy:

 • Specjalista (Mid / Regular), (PyskowicePyskowice): Specjalista ds. administracyjno- finansowych, opub. 2021/02 przez KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. .
 • Kierownik / Koordynator, (PyskowicePyskowice): Kierownik Budowy – Instalacje przemyslowe rurociagi, opub. 2021/02 przez KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. .
 • Pracownik fizyczny, (ul. Gliwicka 18Pyskowice): Monter rurociagów z tworzyw sztucznych TWS – stalowych, opub. 2020/04 przez KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Budownictwo
  • Finanse / Ekonomia
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w KUROTEC-POLSKA Sp. z o.o.:

  • PyskowicePyskowice
  • ul. Gliwicka 18Pyskowice

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

  Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie