Kompozyty Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w Kompozyty Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Kompozyty Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Kompozyty Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Kompozyty Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o Kompozyty Sp. z o.o., zarobki:

Bardzo dobre warunki pracy, sensowne zarobki wypłacane na czas. Jestem zadowolony i polecam firmę Kompozyty….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Kompozyty Sp. z o.o., zarobki

Kompozyty Sp. z o.o., zarobki
8.8

Satysfakcja z zarobków

8.3 /10

Regularnosc wyplat

10.0 /10

Wysokosc premii

8.0 /10

Dwie opinie o “Kompozyty Sp. z o.o., zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  10.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  10.00

  Bardzo dobre warunki pracy, sensowne zarobki wypłacane na czas. Jestem zadowolony i polecam firmę Kompozyty.

  View Comment
 2. Satysfakcja z zarobków

  9.60

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  6.90

  Atmosfera w pracy, warunki i zarobki mi odpowiadają. Pracuję w Kompozytach od ponad roku. Można wyciągnąć bardzo fajne sumy biorąc pod uwagę że jest to praca taka jaka jest. Plusem są też premie dla najlepszych więc jeśli się chce i umie pracować to tak naprawdę niema nic do zarzucenia.

  View Comment
 3. Satysfakcja z zarobków

  10.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  10.00

  Jak dla mnie praca jest naprawdę spoko. Nikt nikogo nie wykorzystuje, nie robi awantur. Praca całkiem spokojna ale też nie lekka. Zarobki i warunki jak dla mnie ok

  View Comment
 4. Satysfakcja z zarobków

  10.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  10.00

  Praca ciężka, zdecydowanie nie dla każdego ale warunki bardzo dobre. Paczki świąteczne, bonusy, wypłata w terminie. Jak dla mnie ok

  View Comment
 5. Satysfakcja z zarobków

  7.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  6.90

  Muszę się nie zgodzić z wypowiedziami Henryka i Sfinska z 29.11.2016.
  Po 1- umowa o pracę czy terminowe wypłaty nie są zbytnio mocnymi argumentami ‚ZA’ .Wystarczy poczytać ogłoszenia i troszkę bardziej się zorientować w temacie.
  Teraz każdy płaci na czas to norma i oczywistość(chyba że jakiś prywaciarz.Niema wypłaty zmieniam pracę i tyle.Bo czy jest sens robić cały m-c u kogoś i nie dostać pieniążków.Bezsens szukam innej nawet za najniższą krajową ale realną chociaż,a nie jak nie któzi zesraani bo pracy za ciut większe pieniążki już nie znajdą(wyższe ale wyimaginowane więc…).
  po za tym pracując w Jelczu-Laskowicach nie słyszałem o paczkach świątecznych itp.
  Po 2 – co do L-4 to faktem jest iż są bezprawnie zabierane pieniążki z premii,kodeks mówi o 80% stawce płatnej,a Kompozyty z miejsca potrącają OD 150zł wzwyż za L-4,wiem co piszę bo doświadczyłem już zabranej premii za marne 3 dni(choroba niewybiera chyba i czasem sie zdaży),za Urlop na żądanie też -50zł ,
  I tym podobne historiie których jest w tej firmie mnóstwo…
  Bo co może sobie pomyśleć o takiej Firmie pracownik który zapierd… cały M-C w naprawdę trudnych,szkodliwych i toksycznych warunkach a na koniec zabiorą mu kasę bezprawnie czy też za byle co!!!

  Nic dziwnego że ta firma nie może znaleść pracowników praktycznie na każdy dział bo opinia marna…
  Można by o tym pisać i pisać i pisać i…

  View Comment
 6. Satysfakcja z zarobków

  8.50

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  10.00

  Do Macieja z 28.11.

  Maciej a w którym zakładzie dokładnie pracujesz?

  Też jestem w tej
  pracy już od ponad dwóch lat. Praca jako dosłownie praca rzeczywiście
  nie jest najlepsza ale pracodawca nadrabia to umową o pracę, wypłatami w
  terminie (nienawidzę dopominać się o swoje ciężko zarobione
  pieniądze), możliwością brania nadgodzin i tymi bonusami – bilety do
  kina nie uszczęśliwiają takiego starego faceta jak ja ale moje dzieci
  owszem. Plusem są też paczki świąteczne

  View Comment
 7. Satysfakcja z zarobków

  9.70

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  6.70

  Pracuję w firmie dość długo, kiedyś warunki były średnie to fakt ale od ponad roku widzę znaczną poprawę. W kadrach pracują fajni ludzie z którymi zawsze można dojść do porozumienia. Z nadgodzinami niema żadnych problemów – chcesz więcej zarobić to zostajesz po godzinach. Umowa o pracę, ciężka praca jest zawsze nagradzana bonusami w postaci choćby biletów do kina.

  View Comment
  1. Satysfakcja z zarobków

   10.00

   Regularnosc wyplat

   10.00

   Wysokosc premii

   9.00

   Maciej a w którym zakładzie dokładnie pracujesz? Też jestem w tej pracy już od ponad dwóch lat. Praca jako dosłownie praca rzeczywiście nie jest najlepsza ale pracodawca nadrabia to umową o pracę, wypłatami w terminie (nienawidzę dopominać się o swoje ciężko zarobione pieniądze), możliwością brania nadgodzin i tymi bonusami – bilety do kina nie uszczęśliwiają takiego starego faceta jak ja ale moje dzieci owszem. Plusem są też paczki świąteczne

   View Comment
 8. Satysfakcja z zarobków

  9.10

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  8.30

  W firmie pracuje już od ponad roku. Fakt, praca jest raczej dla osób nauczonych ciężkiej pracy. Jeśli ktoś chce naprawdę zarobić to to jest to robota jak każda inna.
  Ludzie często przychodzą i szybko rezygnują, są to zwykle ludzie którzy myślą że postoją 8h a później dostaną 2-3 tysiące + jeszcze do tego premie.
  Ja pracuję normalnie od 6 do 14, z nadgodzinami nigdy nie miałem problemu, z ich wypłaceniem również. Jeśli jest jakiś problem zawsze można podejść do kadr i wyjaśnić sprawę. Plusem jest umowa o pracę, ubezpieczenie. Nie wiem jak będzie w tym roku, ale w tamtym dostaliśmy całkiem niezłe paczki świąteczne. W zakładzie zawsze jest woda, owoce i tego typu rzeczy więc ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

  View Comment
 9. Satysfakcja z zarobków

  7.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  7.10

  W Kompozytach robię od dłuższego czasu, jak każda praca ma trochę plusów i minusów. Do tych pierwszych należy umowa o pracę od pierwszego miesiąca. (nie rozumiem komentarza powyżej i osoby użalającej się na wysokość zarobków, nie były znane PRZED podpisaniem umowy?) Widać sporą różnice w podejściu do pracownika w kontekście kilku miesięcy. Postawili butelki z wodą, jakieś karnety do kina itp. Z mojej perspektywy nie to jest najważniejsze a atmosfera w pracy. Nie ma mobbingu, można pochodzić i pogadać jak nie ma roboty. Ogólnie na plus

  View Comment
 10. Satysfakcja z zarobków

  0.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  1.10

  złodzieje !! nie szanuja pracownikow i jego ciezkiej pracy w tym syfie!!! i dyrektor twierdzi ze na szlifierni gdzie ejst mega zapiepsz i syf to zarobek 2 tys do duzo!!! paranoja duze przedszkole nie polecam !!! dobra rada aby omijac to szerokim łukiem !pieniadze zabieraja bezprawnie np za 3 tyg l4 – 700 zł do wypłaty bo przeciesz musisz sie nauczyc ze masz zapierdalac a nie chorowac!! złodzieje!!!!!

  View Comment
  1. Satysfakcja z zarobków

   8.40

   Regularnosc wyplat

   10.00

   Wysokosc premii

   10.00

   Dziwne, bo mi nigdy nie potrącili z wypłaty. Znam wielu ludzi którzy gdy tylko dostaną umowę o pracę to potrafią cały miesiąc jechać na L4 więc co do Twojej opinii to bym się zastanowił..

   View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu