Justus Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Justus Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Justus Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Justus Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Justus Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o Justus Sp. z o.o., opinie:

Przyszedłem do pracy w Tarnowie, dostałem informację od rekrutera iż pieniądze są wypłacane normalnie na koniec miesiąca. Okazało się że jest to nie prawdą i pierwszą wypłatę i każdą kolejną dostaje się w systemie co 2 miesiące za każdy przepracowany 1. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Justus Sp. z o.o., opinie

Justus Sp. z o.o., opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “Justus Sp. z o.o., opinie”

  1. Przyszedłem do pracy w Tarnowie, dostałem informację od rekrutera iż pieniądze są wypłacane normalnie na koniec miesiąca. Okazało się że jest to nie prawdą i pierwszą wypłatę i każdą kolejną dostaje się w systemie co 2 miesiące za każdy przepracowany 1. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu