JN Partner Accounting Sp. Z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w JN Partner Accounting Sp. Z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o JN Partner Accounting Sp. Z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w JN Partner Accounting Sp. Z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w JN Partner Accounting Sp. Z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o JN Partner Accounting Sp. Z o.o.:

Nie polecam. Przede wszystkim tragiczna atmosfera oraz mobbing. Poza tym brak jakichkolwiek szkoleń wdrożeniowych, brak nawet podstawowego przedstawienia warunków pracy i struktury firmy. Pracodawca w czasie mojej pracy w tej firmie przebywał pracownik administracyjny
Więcej prawdziwych opinii o JN Partner Accounting Sp. Z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o JN Partner Accounting Sp. Z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
JN Partner Accounting Sp. Z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Asystent, (PolskaPoznan): Pracownik administracyjno ? biurowy z jezykiem niemieckim, opub. 2020/08 przez JN Partner Accounting Sp. Z o.o. .
 • Asystent, (60-101 Poznan): Pracownik administracyjno ? biurowy z jezykiem niemieckim, opub. 2020/08 przez JN Partner Accounting Sp. Z o.o. .
 • Asystent, (Mylna 32-34/36a): Pracownik administracyjno ? biurowy z jezykiem niemieckim, opub. 2020/08 przez JN Partner Accounting Sp. Z o.o. .
 • Więcej ofert pracy JN Partner Accounting Sp. Z o.o….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których JN Partner Accounting Sp. Z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Administracja biurowa
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w JN Partner Accounting Sp. Z o.o.:

  • PolskaPoznan
  • 60-101 Poznan
  • Mylna 32-34/36a

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Jedna myśl nt. „JN Partner Accounting Sp. Z o.o., opinie”

  1. Nie polecam. Przede wszystkim tragiczna atmosfera oraz mobbing. Poza tym brak jakichkolwiek szkoleń wdrożeniowych, brak nawet podstawowego przedstawienia warunków pracy i struktury firmy. Pracodawca w czasie mojej pracy w tej firmie przebywał na urlopie, pomimo to zwolnił mnie po miesiącu bezpodstawnie i bez ostrzeżenia. Nowy pracownik czuje się w pracy poniżany i ignorowany. Zatrudniają kogoś, a potem nie mają dla niego zadań i wymyślają coś na siłę. Generalnie kpina jakaś. O zarządzaniu zasobami ludzkimi nikt tam nie słyszał. Chociaż niektórych rzeczy nie trzeba się uczyć, wystarczyłaby wrodzona kultura, której pewnym osobom tam brakowało. Żałuję, że musiałam tam pracować.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie