INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI, rekrutacja

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna do INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI? Chcesz poznać opinie o rekrutacji, pytania jak ona wygląda do INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI?

Co cię czeka na rozmowie INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI? Rekruterzy mówią o wspaniałej atmosferze i prostej pracy. Wierzysz im? Na pewno?! Niezależne opinie potwierdzą prawdziwość tych oficjalnych informacji.

Pracowałaś/eś lub nadal pracujesz w INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI? Napisz na forum o twoich odczuciach dotyczących atmosfery pracy, obowiązkach oraz rzeczywistych godzinach pracy? Coś Cię denerwuje, przeszkadza a może chcesz pochwalić? Nie wahaj się i napisz – pomoższe innym w decyzji czy aplikowac do pracy w INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI

Najnowsza opinia o INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI, rekrutacja:

Rekrutacja to przechwalanie się dyrektora o tym jak wspaniale działa firma. Byłam trenerem. Nie podpisali ze mną umowy i nie wypłacili pieniędzy. Z innego forum dowiedziałam się, że takich pracujących bez wynagrodzenia jest więcej. Firma właśnie zniknęła z internetu. Prawdopodobnie niebawem utworzy się znów pod inną nazwą….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI, rekrutacja”

INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI, rekrutacja

0.1

Poziom trudnosci pytan

1/10

  Szybkosc otrzymania rezultatów

  1/10
   1. Rekrutacja to przechwalanie się dyrektora o tym jak wspaniale działa firma. Byłam trenerem. Nie podpisali ze mną umowy i nie wypłacili pieniędzy. Z innego forum dowiedziałam się, że takich pracujących bez wynagrodzenia jest więcej. Firma właśnie zniknęła z internetu. Prawdopodobnie niebawem utworzy się znów pod inną nazwą.

    View Comment

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
   0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

   Regulamin serwisu

   Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.