IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Więcej prawdziwych opinii o IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Oferty firmy z rynku pracy
IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Kierownik / Koordynator, (GoleniówGoleniów): Mistrz, opub. 2021/02 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Kierownik / Koordynator, (Goleniów): Zastepca Kierownika Utrzymania Ruchu, opub. 2020/11 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Specjalista (Mid / Regular), (Goleniów): Kontroler Finansowy, opub. 2020/11 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Specjalista, (Goleniów): Product Development Engineer, opub. 2017/04 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Specjalista, (Goleniów): Specjalista ds. personalnych, opub. 2016/12 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Specjalista, (Goleniów): Specjalista ds. Administracyjnych, opub. 2016/06 przez IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie .
 • Więcej ofert pracy IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie…

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Inne
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie:

  • GoleniówGoleniów
  • Goleniów

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

  Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie