HJ Heinz Polska Sp. z o.o., oferty pracy

Lista ofert pracy w HJ Heinz Polska Sp. z o.o.na forum z prawdziwymi komentarzami i opiniami o zarobkach. Chciałbyś/abyś pracować w HJ Heinz Polska Sp. z o.o.? Interesują Cię oferty pracy?

Może firma sama się do Ciebie odezwie!. Łatwo i bez problemu znajdziesz ostatnio publikowane oferty pracy dla HJ Heinz Polska Sp. z o.o. i opinie.

Zostaw swoja ofertę wraz z krótkim opisem dlaczego akurat ta oferta Cię interesuje. Zostaw swój poprawny adres email by móc się z Tobą skontaktować.Zostaw opinię i daj znać kiedy była aktywna i czy ta oferta jest jeszcze aktualna do HJ Heinz Polska Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o HJ Heinz Polska Sp. z o.o.:

Najgorszy pracodawca. Filia w Pudliszkach to najgorszy syf. Żeby zachować pracę to trzeba PANI czekoladki do biurka nosić. Agencja pracy tymczasowej Randstadt nie wiem od czego tam jest skoro wszechmocna PANI przekazuje listy z koleżankami któanonim
Więcej prawdziwych opinii o HJ Heinz Polska Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o HJ Heinz Polska Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “HJ Heinz Polska Sp. z o.o., oferty pracy”

  1. Najgorszy pracodawca. Filia w Pudliszkach to najgorszy syf. Żeby zachować pracę to trzeba PANI czekoladki do biurka nosić. Agencja pracy tymczasowej Randstadt nie wiem od czego tam jest skoro wszechmocna PANI przekazuje listy z koleżankami które po znajomości maja być przyjęte oraz z osobami, które mają być zwolnione. Syf! Syf! Syf!

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu