Automobilis Sp. z o.o., bénéfice

Zarobki w Automobilis Sp. z o.o.- répondre à l’information des gains réels pour l’entreprise de verser forum. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Automobilis Sp. z o.o.?

Découvrez ce que la rémunération vous avez une chance avec l’employeur. Quelle hauteur sont les salaires et sont payés sur une base régulière.

Vous avez travaillé, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. z o.o.? pour écrire un avis sur votre salaire que vous pouvez attendre de travailler ici. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Automobilis Sp. z o.o.:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zosGestionnaire régional
6 grudnia 2016

Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. OdpAplikujący na Kier Regionalnego

Więcej prawdziwych opinii o Automobilis Sp. o.o. vous trouverez ci-dessous [Cliquez ici]

Napisz swoją historię o Automobilis Sp. o.o.

La société s'occupe du marché du travail
Forum
Profil de l'employeur
Lieux de travail

Aidez-nous à créer un portail indépendant de bonne réputation pour les employeurs et laissez votre avis vrai anonymement car il est très important- Ne croyez pas – lire notre manifeste et le but de ce que nous envisageons le site SuperPracodawca.pl!

Vous êtes un employeur?- s'impliquer activement dans la discussion! Même les commentaires négatifs peuvent devenir une motivation à changer pour le mieux – réfléchir à la réponse à la discussion en cours. Votre bonne opinion et le désir de changer peuvent attirer de nouveaux, personnel motivé.
Vous avez une offre d'emploi? Profitez de nos offres et les placer sur notre site

2 Thoughts on"Automobilis Sp. z o.o., bénéfice”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 À 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  Voir commentaire
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  Voir commentaire

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publié. Les champs obligatoires sont marqués *

Utilisez ces curseurs pour évaluer sur une échelle de 0 À 10:
0- mal; 5- en moyenne,; 10- grande

Modalités de service