Femestage Eva Minge Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w Femestage Eva Minge Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Femestage Eva Minge Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Femestage Eva Minge Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o Femestage Eva Minge Sp. z o.o., zarobki:

Tylko tyle, że wypłaty wpływają na konto ;) ale to też czasem różnie bywa jeśli chodzi o czas wypłąt. Kierownik, z którym miałam do czynienia to jest największy bład marki ! Osoba bez kompetencji …. Tylko papierosy i zakupy w innych sklepach jej w głowie, zero szacunku dopracownika a firma nawet nie potrafi zareagować …….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Femestage Eva Minge Sp. z o.o., zarobki

Femestage Eva Minge Sp. z o.o., zarobki
3.3

Satysfakcja z zarobków

0.0 /10

Regularnosc wyplat

9.8 /10

Wysokosc premii

0.0 /10

Brak opinii o “Femestage Eva Minge Sp. z o.o., zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.00

  Regularnosc wyplat

  9.80

  Wysokosc premii

  0.00

  Tylko tyle, że wypłaty wpływają na konto ;) ale to też czasem różnie bywa jeśli chodzi o czas wypłąt. Kierownik, z którym miałam do czynienia to jest największy bład marki ! Osoba bez kompetencji …. Tylko papierosy i zakupy w innych sklepach jej w głowie, zero szacunku dopracownika a firma nawet nie potrafi zareagować ….

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu