FairWind Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w FairWind Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o FairWind Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w FairWind Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w FairWind Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o FairWind Sp. z o.o.:

Beznadziejna firma, bez przyszłości tylko czekać na poważny wypadek w którym zginą ludzie. Szybo, szybko nie liczy się dla nich bezpieczeństwo tylko pieniążki za szybko skończony projekt. Nie liczą się ludzie tylko kolejne zera na koncieandrzej
Więcej prawdziwych opinii o FairWind Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o FairWind Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

FairWind Sp. z o.o., opinie

FairWind Sp. z o.o., opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “FairWind Sp. z o.o., opinie”

  1. Beznadziejna firma, bez przyszłości tylko czekać na poważny wypadek w którym zginą ludzie. Szybo, szybko nie liczy się dla nich bezpieczeństwo tylko pieniążki za szybko skończony projekt. Nie liczą się ludzie tylko kolejne zera na koncie szefów i menadżerów. Zero gwarancji pracy, ludzie siedzą pół roku w domu i słyszą że zaraz ruszy… Szef instalacji A.B. pajac który się wybił i teraz cwaniakuje, kosztem ludzi od których uczył się zawodu. Serdecznie nie polecam, ewentualnie przyjść zrobić szkolenia i odejść po ich opracowaniu.
    Zero ludzkiej postawy, zero bezpieczeństwa, szybko, szybko a jak się nie podoba to …

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu