FACHOWCY FIRMY MEYER, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w FACHOWCY FIRMY MEYER. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o FACHOWCY FIRMY MEYER jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w FACHOWCY FIRMY MEYER? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w FACHOWCY FIRMY MEYER

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o FACHOWCY FIRMY MEYER:

Za posrednictwem tych tam „Fachowcó” od siedmiu boleci zatrudniono nas, moja kuzynke i mnie w „Meyer Fachkräfte GmbH”. Jakis arogancki Arab pracownik wewnetrzny zlecil nam robienie Inwentaryzacji w marketach budowlanych w rozmaitych czesciach NiemiPiotr M.
Więcej prawdziwych opinii o FACHOWCY FIRMY MEYER znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o FACHOWCY FIRMY MEYER

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

FACHOWCY FIRMY MEYER, opinie

FACHOWCY FIRMY MEYER, opinie
1

Atmosfera pracy

2.0 /10

Relacje z przelozonymi

1.0 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “FACHOWCY FIRMY MEYER, opinie”

 1. Atmosfera pracy

  2.00

  Relacje z przelozonymi

  1.00

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  0.10

  Za posrednictwem tych tam „Fachowcó” od siedmiu boleci zatrudniono nas, moja kuzynke i mnie w „Meyer Fachkräfte GmbH”. Jakis arogancki Arab pracownik wewnetrzny zlecil nam robienie Inwentaryzacji w marketach budowlanych w rozmaitych czesciach Niemiec. Otrzymalismy minimalny stawke 8,20€ / h i mielismy jezdzic po róznych marketach, kazdego dnia inny i za pomoca scannera przeprowadzac zlczanie inwentarza. Sama praca nie byla zla czy ciezka ale okolicznosci i traktowanie nas przez owego Araba uwlaczaly pod niemal kazdym wzgledem ludzkiej godnosci!!! Juz przy podpisywaniu umowy o pracy Arab Zeudmi wydzieral sie na nas jak jakis prychicznie niestabilny. O ile znam niemiecki to jego wypowiedzi byl chamskie, wulgarne, apodyktyczne a co za tym idzie aroganckie! Cham nie dopuszczal w rozmowie zadnych pytan czy uwag i traktowal nas jak niewolnigów do pracy bez zanych praw do informacji i ludzkiego traktowania! Wyslano nas w trase, która byla bardzo nieprofesjinalnie zaplanowana bo odlegloscie miedzy jednym miejscem inwentaryzycji a innym wynisily nawet niekiey ponad 400km!!! Dzis Braunschweig, jutro Zwickau, po jutrze Berlin… Nie placono nam za czasy dojazdów i za noclegi a za przejechane kilometry otrzymywalismy zaledwie 0,17 € za km (tylko kierowca) ale dopiero o 20. km i tylko w jena strone!!! Po tygodniu takiego zycia, koczowania, kosztów i traktowania przez arabskiego popapranca pojechalismy do Polski. Fachowcy? hm chyba tylko o naciagania, oszukiwania i wykozystywania naiwnych! Temu, kto to w taki sposób zorganizowal nalezaloby obic morde!

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu