SUPER-PHARM, reviews

Forum prawdziwych opinii o pracy w SUPER-PHARM. Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o SUPER-PHARM jako pracodawcy w Polsce!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the SUPER-PHARM? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w SUPER-PHARM

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o SUPER-PHARM:

I work at SuperPharm and I've had enough. The earnings absolutely not adequate in relation to the work to be. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi niewiesiomajster
Więcej prawdziwych opinii o SUPER-PHARM you will find below [Click here]

Napisz swoją historię o SUPER-PHARM

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

SUPER-PHARM, reviews

SUPER-PHARM, reviews
1.7

The atmosphere of the work

5.0 /10

Relationships with the leaders

0.0 /10

Training and development opportunities

0.0 /10

They thought he "SUPER-PHARM, reviews”

 1. The atmosphere of the work

  5.00

  Relationships with the leaders

  0.00

  Training and development opportunities

  0.00

  I work at SuperPharm and I've had enough. The earnings absolutely not adequate in relation to the work to be. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi nie tak to jest się gnojonym i wyzywanym. Nie mam tam żadnego szacunku do pracownika. W tym miejscu gdzie pracuję dyrektorka lubi tylko nowo przyjętych pracowników (pokazując im jaka to ona jest wspaniała i cieszy się, że będziesz tam pracować) natomiast jak pracujesz już jakiś czas to dyrektorka chyba zaczyna się tobą już nudzić, zaczynasz ją wkurzać z byle powodu aż nadejdzie ten dzień, że nawet na dzieńdobry ci nie odpowie pokazując, że ma na ciebie focha. Jest to osoba, która nie kryję się z niechęcią do tych, których nie lubi a wręcz mówi na głos, że tej osoby szczerze nienawidzi. To wszystko oczywiście dzieje się wewnątrz sklepu bo do klientów, osób przychodzących na rozmowy o pracę czy wreszcie do centrali, zmienia się o 180 stopni i pokazuje jaka to ona jest wspaniałą i dbającą o pracowników osobą. Centrala także wymaga Bóg wie czegoliczy się tylko kasa i zysk a dla pracowników niewiele zostaje. Na podwyżkę niema co liczyć (mimo, że na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, że podwyżki są) a jak już raz na kilka lat dadzą podwyżkę to śmiech na sali – 20groszy brutto. No naprawdę można się wzbogacić. In conclusion, nie ważne jak dużo dajesz z siebie i jak bardzo poświęcasz się pracy to i tak nic nie da bo nikt tego nie doceni. Żałosne. Zastanówcie się zanim złożycie tam CV.

  View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service