PreZero Polska Sp. z o.o., reviews

Forum prawdziwych opinii o pracy w PreZero Polska Sp. z o.o.. Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o PreZero Polska Sp. o.. as an employer in Poland!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the PreZero Polska Sp. z o.o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w PreZero Polska Sp. o..

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o PreZero Polska Sp. z o.o.:

Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak niewolnicy i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki Stanley
Jedna z gorszych firm!!! A przynajmniej w Radomiu traktowanie pracowników jak niewolników którzy utrzymują tą firmę. Zwalnianie łudzi bez powodu, powinni się zainteresować osobami ma kierowniczych stanowiskach którzy rujnują tą firmę a s
Firma na średnim poziomie jeśli chodzi o zarobki i traktowanie ludzi. Zarobki są zróżnicowane ze względu na wykonywany charakter pracy:
Pracownicy EBSchwała im za to że w ogóle chcą pracować na wysypisku, w smrodzie i zapyleniu.
ŁadoEdward
More real reviews about PreZero Polska Sp. o.. you will find below [Click here]

Write your story about PreZero Polska Sp. o..

The company deals with the labour market
PreZero Polska Sp. o..

Last observed deals, reviews:

 • Specialist (Mid / Regular), (Poznan): Crane operator, opub. 2023/03 By PreZero Polska Sp. o.. .
 • Younger specialist (Junior), (Warsaw): Younger specialist. Obslugi Klienta i Reklamacji, opub. 2022/05 By PreZero Polska Sp. o.. .
 • Specialist (Mid / Regular), (Kielcz (POW. Nowa Sól)): Specialist. administracyjno-handlowych, opub. 2021/12 By PreZero Polska Sp. o.. .
 • Head / Coordinator, (Chorzów): Lider Zespolu Plac, opub. 2021/12 By PreZero Polska Sp. o.. .
 • Specialist (Mid / Regular), (Boars): Specialist. Human resources and, opub. 2020/11 By PreZero Polska Sp. o.. .
 • More jobs PreZero Polska Sp. o.….

  Employer profile
  Job locations

   Job locations in PreZero Polska Sp. z o.o.:

  • Poznan
  • Warsaw
  • Kielcz (POW. Nowa Sól)
  • Chorzów
  • Boars

  Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!  You are an employer?
  – get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
  You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

  4 thoughts on "PreZero Polska Sp. z o.o., reviews”

  1. Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak niewolnicy i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki zwykłym pracownikom którzy na nich tyrają po 10-13 h za marne grosze .

  2. Jedna z gorszych firm!!! A przynajmniej w Radomiu traktowanie pracowników jak niewolników którzy utrzymują tą firmę. Zwalnianie łudzi bez powodu, powinni się zainteresować osobami ma kierowniczych stanowiskach którzy rujnują tą firmę a szczególnie Panią
   Prezes która ma za nic swoich pracowników i ich ciężką pracę za marne wynagrodzenie.

  3. Firma na średnim poziomie jeśli chodzi o zarobki i traktowanie ludzi. Zarobki są zróżnicowane ze względu na wykonywany charakter pracy:
   Pracownicy EBSchwała im za to że w ogóle chcą pracować na wysypisku, w smrodzie i zapyleniu.
   Ładowaczeci pracownicy zazwyczaj bez wykształcenia lub z wykształceniem podstawowym zarabiają najmniej ale do powiedzenia mają najwięcej i na wszystkim znają się najlepiej-ich rzeczywisty czas pracy w ciągu dnia to max 4 godziny-są mistrzami narzekania i kombinowania jak przyrobić nabokuwywożąc to i tamto od klientów.
   Driver – ten segment pracowników jest bardzo różnorodny, jeden wykonuje najtrudniejsze zlecenia bez mrugnięcia okiem inny z najprostszym zadaniem ma problem o poświęca na to całą dniówkę.

  4. Porażka nie wolniczy czas pracy i traktowanie ludzi jak idjotów gdy upominają się o swoje

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
  0- wrong; 5- on average,; 10- great